ASUS VP249QGR vs LG 24GN60R-B

emrxaydin

Hectopat
Herkese selamlar. Forumda bu konudan bolca var fakat güncel fiyatlar ve alternatifler göz önünde bulundurulduğunda tekrar sizlerin görüşlerini almak istedim. Bu iki monitör hoşuma gitti. Aşırı rekabetçi oyunlarla işim yok, arada bir girip CS:GO oynarım arada bir de LOL oynarım. Yazılımla ilgileniyorum ve tasarımlara bakarken, dizi ve film izlerken keyif almak istiyorum. Bu iki monitörden hangisi daha iyi bir seçim olur sizce ve neden?

Ayrıca farklı önerileriniz varsa açığım. Monster Aryond a24 v1.1 4000₺ civarına bulunabiliyor bu monitör hakkında yorumu olan varsa da beklerim. Bütçem maksimum bu kadar.

Epey üzerinden karşılaştırmaları şu şekilde;

Aktif olarak kullandığım monitör 60hz 21.5" yaklaşık 15ms Viewsonic bir monitör.

Son düzenleme:
Asus VP249QGR kullanıyorum. Monitör çok iyi. Tek sıkıntısı ayağı, çok sallanıyor. Garantiye verdim ikinci ürünün de ayağı sıkıntılı geldi ama ilki kadar olmadığı için kullanıyorum. Sana önerim:

Asus VP249QGR kullanıyorum. Monitör çok iyi. Tek sıkıntısı ayağı, çok sallanıyor. Garantiye verdim ikinci ürünün de ayağı sıkıntılı geldi ama ilki kadar olmadığı için kullanıyorum. Sana önerim:
Ayağı çok önemli değil açıkçası. İlerleyen zamanda askı aparatı veya tutucu almayı düşünüyorum. Haricinde eksi olarak gördüğünüz bir durum var mı?

Ayağı çok önemli değil açıkçası. İlerleyen zamanda askı aparatı veya tutucu almayı düşünüyorum. Haricinde eksi olarak gördüğünüz bir durum var mı?
Ayağından başka eksi gördüğüm bir durum yok.

Geri
Yukarı