ASUS VP249QGR vs LG 24GN60R-B

eg3exx

Centipat
Daha fazla  
Ghosting sorunu istemediğim için IPS panel monitörlere bakıyodum, bu ikisi arasında kararsız kaldım. Hangisi daha iyidir, ghosting çıkmaz? Bilen varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghosting sorunu istemediğim için IPS panel monitörlere bakıyodum, bu ikisi arasında kararsız kaldım. Hangisi daha iyidir, ghosting çıkmaz? Bilen varsa sevinirim.
LG kesinlikle.

İkisi de gecikme ve overshoot bakımından iyi modeller. Ama 24GN60R-B biraz daha iyi. Bunun dışında kontrast olarak ASUS daha iyi, maksimum parlaklık olarak LG daha iyi, renk gamutu olarak benzerler.

Yüksek parlaklık istiyorsan 24GN60R-B, bi' tık daha iyi kontrasttan ötürü daha iyi görüntü kalitesi istiyorsan ASUS.

Ek olarak VP249QGR'de hoparlör de var.

Bu forumda anasından vazgeçip Asus VP249QGR'den vazgeçmeyecek insanlar var. Ghosting olarak da en iyisi o diye biliyorum.
Ghosting olarak derken en az ghosting çıkma ihtimali olan anlamında mı?

İkisi de gecikme ve overshoot bakımından iyi modeller. Ama 24GN60R-B biraz daha iyi. Bunun dışında kontrast olarak ASUS daha iyi, maksimum parlaklık olarak LG daha iyi, renk gamutu olarak benzerler.

Yüksek parlaklık istiyorsan 24GN60R-B, bi' tık daha iyi kontrasttan ötürü daha iyi görüntü kalitesi istiyorsan ASUS.

Ek olarak VP249QGR'de hoparlör de var.
Renkler canlı olsun onun dışında ghosting çıkma olasılığı az olan kaliteli marka istiyorum hangisi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı