ASUS VPG249QGR vs LG UltraGear 24GN60R-B

Başka öneri vermeyin :D

Tamam hocam, o zaman param yeterse G24F-2, yetmez ise LG.

Bu nasıldır hocam?

Bu nasıldır hocam?

G24F-2'nin görüntü kalitesi G2412'den daha iyi.

Tamamdır, tüm yardımınız için çok teşekkür ederim, ne alacağım kesinleşti artık, bunu aldıktan sonra yükseltmek istersen yine size danışırım hocam. İyi akşamlar.

:) fiyat düştü, 18000 bin V3 ghost için, stok tükendi anında.

@BerkayZ87 Hocam monitör olarakta bunumu alayım? bütçe için en iyisi bumudur?

Son düzenleme:
Tamamdır, tüm yardımınız için çok teşekkür ederim, ne alacağım kesinleşti artık, bunu aldıktan sonra yükseltmek istersen yine size danışırım hocam. İyi akşamlar.

:) fiyat düştü, 18000 bin V3 ghost için, stok tükendi anında.

@BerkayZ87 Hocam monitör olarak da bunu mu alayım? Bütçe için en iyisi bu mudur?
Evet, bunu onermistim zaten 1-2 gun once.

Son düzenleme:
Evet daha iyi bu monitör G24F-2'den.

180 Hertz yapma seçeneği yok sanırım ama değil mi? 15 Hertz için değer mi diğerini almak?

@BerkayZ87 bunlar nasıldır hocam?

Genel olarak şöyle sorayım, 6 ila 7.5 k arası en iyi ne alınabilir?

@408157 Siz ne önerirsiniz?

Evet daha iyi bu monitör G24F-2'den.

AOC almış bulunmaktayım, sizi durmadan taciz edip, gereksiz mesaj attığım için özür dilerim. Tüm yardımınız için sağ olun.

Son düzenleme:
180 Hertz yapma seçeneği yok sanırım ama değil mi? 15 Hertz için değer mi diğerini almak?
Hoc

@BerkayZ87 bunlar nasıldır hocam?

Genel olarak şöyle sorayım, 6 ila 7.5 k arası en iyi ne alınabilir?

@408157 Siz ne önerirsiniz?

AOC almış bulunmaktayım, sizi durmadan taciz edip, gereksiz mesaj attığım için özür dilerim. Tüm yardımınız için sağ olun.
24G2ZE modeli normal bir goruntu kalitesine sahip olan 240 Hz modellerden. 240 Hz sartsa olabilir ama sart degilse 24G2SPU cok daha iyi.

27G2SPU'nun incelemesi var mi bilmiyorum, bakmam gerek. Ama 24G2SPU aldiysan cok da onemi yok, hayirli olsun.

Hoc.

24G2ze modeli normal bir goruntu kalitesine sahip olan 240 Hz modellerden. 240 Hz sartsa olabilir ama sart degilse 24G2SPU cok daha iyi.

27G2SPU'nun incelemesi var mi bilmiyorum, bakmam gerek. Ama 24G2SPU aldiysan cok da onemi yok, hayirli olsun.

24G2SAE-BK, bu nasıldır hocam?

Hoc.

24G2ze modeli normal bir goruntu kalitesine sahip olan 240 Hz modellerden. 240 Hz sartsa olabilir ama sart degilse 24G2SPU cok daha iyi.

Ben babama linki atıp al demiştim başka bir yerden tam bakmamış ve bu modeli almış.

Hoc

24G2ZE modeli normal bir goruntu kalitesine sahip olan 240 Hz modellerden. 240 Hz sartsa olabilir ama sart degilse 24G2SPU cok daha iyi.

VA panelmiş, iade edip alırız diğerini sanırım.

Son düzenleme:
Hocam LG24GN60R-B yi şu an aktif olarak kullanıyorum. Gayet memnunum. Renkler benim için çok iyi. Atılan çoğu linke baktım ve çoğunluğu 1ms MPRT yani aslında gerçek 1ms değil.
Ama LG 1 ms GtG. Monitör alırken lütfen buna dikkat edin. Bunun dışında ghosting yok. Kör nokta bende çıkmadı. Işık sızması fark etmedim. Yani LG'yi öneririm.

Geri
Yukarı