ASUS vs MSI

Sizce hangisi?

• Asus

• Msi

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Webcam olsaydı ve ses girişi ayrı olsaydı çok daha iyi olurdu. Webcami ayrı olarak satıyorlar.
Evet haklısın. Bence tek ses girişi dezavantaj değil avantaj ama kullanıma göre değişir.

Benim Asus önermemin nedeni MSI olanın İ7 işlemcili versiyonu ile bile 97 dereceleri görmesi. Yoksa bana MSI olanın tasarımı ve RAM, hoparlör dışındaki özellikleri daha iyi geldi 😀

işte bi yerde MSI daha pahalıya daha kötü ekipman satıyorrr yaaa diye bi yorum okumuş, ömrünün sonuna kadar savunuyor onu :)
Burda ki sistemlere bakmadım hiç bi yerde Msı şöyle diye bi yorumla yola çıkmadım MSI kullanıp çok memnun olan 2-3 arkadaşım var fakat keşke bu fiyata şu şu alınsaydı daha iyi olabilirdi vs. Diyenine şahit oldum aynı zamanda 2-3 sene önce Monster ve Msı arasında kalıp Monster daha ucuz diye Monsteri tercih ettim gel gör ki ucuz olan Monster daha güçlü özelliklere sahipti insanlar hakkında bilmeden saçma yorumlar yapma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı