ASUS vs ViewSonic

Yav arkadaş dün 1699 TL olan XG2405 model monitör nasıl olur da bu gün 1900 seviyerlerine çıkar? Bunu anlatabilecek biri var mı?
1700-1800 civarında monitör önerisi yapar mısınız?
Aklımda ViewSonic XG2405 modelini düşünüyordum malum fiyat artınca patladık.
Asus TUF Gaming VG249Q Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor sonra bunu buldum. Fakat satıcı hakkında bilgim yok. Sizce alınır mı? Güvenli midir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav arkadaş dün 1699 TL olan XG2405 model monitör nasıl olur da bu gün 1900 seviyerlerine çıkar? Bunu anlatabilecek biri var mı?
1700-1800 civarında monitör önerisi yapar mısınız?
Aklımda ViewSonic XG2405 modelini düşünüyordum malum fiyat artınca patladık.
Asus TUF Gaming VG249Q Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor sonra bunu buldum. Fakat satıcı hakkında bilgim yok. Sizce alınır mı? Güvenli midir? Teşekkürler.

1 ile 3 arası ölü piksel bulunuyormuş. Sizin dediğiniz fiyat indirimli fiyat olabilir indirim bitmiştir.

1 ile 3 arası ölü piksel bulunuyormuş indirimi bitmiş olabilir ürünün.

Allah korusun hic ugrasilmaz, onermiyorum bu ilani.

IMG_20200810_144136.jpg

1 ıle 3 arası ölü piksel bulunuyormuş. Sizin dediğiniz fiyat indirimli fiyat olabilir indirim bitmiştir.

Bu kadar para verdikten sonra ölü piksel olması iyi olmaz. Onu almyı düşünmüyorum yine de teşkkur ederim.

Attığın ASUS monitör gayet iyi, alabilirsin.

Bende alma taraftarıyım fakat satıcı güvenililiği hakkında bir şey bulamadım. Ve diğer satıcılardan 300 TL daha ucuz. Gitti gidiyordan alış verişde yapmadım biraz tedirginlik var açıkcası. Açıklamasını da okudum ve kutusunun açılmış olduğunu yazmışlar. Ne yapmalıyım sizce? Sizce güvenilir mi?

Dolar kuru yuzunden olamaz mi? Son gunlerde piyasa calkalaniyor resmen.

Dolar kuru dün 7.29 bu gün 7.33. Bu kadar fark olmamalı.

Son düzenleme:
Bu kadar para verdikten sonra ölü piksel olması iyi olmaz. Onu almyı düşünmüyorum yine de teşkkur ederim.

Bende alma taraftarıyım fakat satıcı güvenililiği hakkında bir şey bulamadım. Ve diğer satıcılardan 300 TL daha ucuz. Gitti gidiyordan alış verişde yapmadım biraz tedirginlik var açıkcası. Açıklamasını da okudum ve kutusunun açılmış olduğunu yazmışlar. Ne yapmalıyım sizce? Sizce güvenilir mi?

Dolar kuru dün 7.29 bu gün 7.33. Bu kadar fark olmamalı.
Gecikmeli artıyor fiyatlar. 1 hafta evvel 6.85 civarı idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı