ASUS VS239hv vs AOC E2461Fwh

Linkteki monitör oyunculara hitap ettiği için doğal olarak IPS değil. Üstteki AOC markalı monitörü alacağınıza linkteki monitörü alın daha iyi. 1MS gecikme süresi mevcut.

Linkteki monitör oyunculara hitap ettiği için doğal olarak IPS değil. Üstteki AOC markalı monitörü alacağınıza linkteki monitörü alın daha iyi. 1MS gecikme süresi mevcut.
Tamam ama ilk mesajda belirttiğim gibi oyun oynuyorda olsam genellikle 5 ms ile 2 ms arasındaki fark beni bozmaz o yüzden ips olarak yani haliyle daha canlı renklere sahip monitör bakıyorum ama aoc daha kaliteli geldiği için benim linkini verdiğim asus'a göre böyle bir konu açtım çok renk canlılığı kalitesi farkı olur mu öğrenmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
5MS ile oyun oynanabilir. Ben oyuncuyum ve oyun için alacağım diyorsan 1MS olanı almalısın. Ama linkini verdiğin 2 monitörde alınabilir. Karar senin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı