ASUS X542UR hangi SSD türlerini destekler?

Yani 2 adet disk takabiliyorum.

Bu ikisini alacağım o zaman uygundur değil mi? Ya da sadece M.2 olanı alsam sıkıntı çıkar mı?
Bilgisayarınızda NVME PCIe Gen 3 SSD desteği yok, yukarıda bahsetmiştim... Youtube'da da bahsedilmiş birçok insan çalıştıramamış. SATA SSD'nize ek olarak 512GB'a kadar SATA M.2 SSD alabilirsiniz. Bağlantısını verdiğiniz SSD, NVME PCIe. Dikkat edin.

Bilgisayarınızda NVMe PCI-e gen 3 SSD desteği yok, yukarıda bahsetmiştim... YouTube'da da bahsedilmiş birçok insan çalıştıramamış. SATA SSD'nize ek olarak 512 GB'a kadar SATA M.2 SSD alabilirsiniz. Bağlantısını verdiğiniz SSD, NVMe PCI-e. Dikkat edin.

O zaman:

O zaman:

Attığın SSD M.2 NVMe, M.2 SATA değil. M.2 SATA almak yerine direkt 2.5 SATA SSD almanı öneririm.

Attığın SSD M.2 NVMe, M.2 SATA değil. M.2 SATA almak yerine direkt 2.5 SATA SSD almanı öneririm.

Cahilim hocam.

Bu uygun mudur o zaman?

Bir de 2 tane takabilir miyim kısmına cevap yazmadınız.

Cahilim hocam.

Bu uygun mudur o zaman?

Evet takabilirsin

Cahilim hocam.

Bu uygun mudur o zaman?

İki adet takabilirsin. Birisi SATA SSD diğeri ise M.2 SATA SSD Son bağlantıdaki ürünü alırsanız şuan kullandığınız SATA SSD'yi çıkarıp yerine yeni aldığınızı takacaksınız. İkisini aynı anda bilgisayara takamazsınız. Bütçeniz uygun değilse şuan halihazırda kullandığınız 128 GB dursun ona ek olarak M.2 SATA SSD alın. Bütçe sorun değilse seçim tamamen size kalmış.

Koptum hocam anlamadım tekrar. Son attığım SATA M.2 ve SATA SSD'yi aynı anda alıp takamıyor muyum?

Aynı anda takabilirsin fakat SATA SSD'yi 128 GB olanı çıkarmadan takamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı