Asus x550JK Wİndows 7 Kurma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlueShift

Hectopat
Merhaba ben "Asus x550JK" kullanıcısıyım ve Dreamspark' tan aldığım ücretsiz Windows Embedded 8.1 Industry Pro kullanıyorum. Oyunsever bir kullanıcıyım sizce windows 7 ulti ye geçsem mi iyi 8.1 demi kalsam iyi (performans bakımından)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgi
Kardeşim buradaki herkes 12 yaşındaki kızın İphone istemesi gibi Windows 8-10 hayranı olmuş. En iyisi sen 7 ye geç.Windows 10 tam üretime geçmediği için Windows 10'a geçmenin bir mantığı olmaz çünkü stabil(Tamamlanmış, kesin) değil. Aradaki fark ise 1-2 FPS zaten. Git internetteki karşılaştırmalara bak bana katılmıyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim buradaki herkes 12 yaşındaki kızın İphone istemesi gibi Windows 8-10 hayranı olmuş. En iyisi sen 7 ye geç.Windows 10 tam üretime geçmediği için windows 10 a geçmenin bir mantığı olmaz çünkü stabil(Tamamlanmış,kesin) değil.Aradaki fark ise 1-2 fps zaten. Git internetteki karşılaştırmalara bak bana katılmıyorsan.
Bu yorumunuzu Recep Baltaş görmesin...

Kardeşim buradaki herkes 12 yaşındaki kızın İphone istemesi gibi Windows 8-10 hayranı olmuş. En iyisi sen 7 ye geç.Windows 10 tam üretime geçmediği için windows 10 a geçmenin bir mantığı olmaz çünkü stabil(Tamamlanmış,kesin) değil.Aradaki fark ise 1-2 fps zaten. Git internetteki karşılaştırmalara bak bana katılmıyorsan.
Eğer sosyaldekileri -dolayısıyla yöneticileri- 12 yaşındaki kıza benzetip, hiçbir şeyden anlamadığını, sadece Windows 8-10 hayranı olduğunu düşünüyorsanız çıkın gidin sosyalden. Bugün Windows 8 ve 10'un yakında emektar 7'den iyi olduğunu kendim şahitim. Özellikle Windows 8 ile tam uyumlu bir Laptop'a desteği bitecek olan Windows 7 önermek saçmalık ötesidir.
Bu yorumunuzu Recep Baltaş görmesin...
Bence görsün.

Eğer sosyaldekileri -dolayısıyla yöneticileri- 12 yaşındaki kıza benzetip, hiçbir şeyden anlamadığını, sadece Windows 8-10 hayranı olduğunu düşünüyorsanız çıkın gidin sosyalden. Bugün Windows 8 ve 10'un yakında emektar 7'den iyi olduğunu kendim şahitim. Özellikle Windows 8 ile tam uyumlu bir Laptop'a desteği bitecek olan Windows 7 önermek saçmalık ötesidir.

Bence görsün.

Niye görsün :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı