Asus X550JK-XO012D HDD ses yapıyor mu?

DarkSynergy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HDD hakkında kötü şeyler duydum, ben zar zor bütce denkleştirdim. SSD'ye param yok. HDD oyun performansında FPS düşmesine mi sebep oluyor? Windows 7 kullanan arkadaşlar, HDD ses yapmıyormuş o doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen HDD çok kötü, 5400 RPM diyor ama daha düşükmüş gibi bir performans veriyor. Bende bu yüzden HDD değişimi talep ettim garantiye bakalım ne olacak.

Arkadaşım aldı geçen hafta. Windows 7 kurmuş. Bende 8.1 kurdum ve HDD biraz ses yapıyor ama performansı etkilemez. Rahatlıkla kullanırsın.

HDD ses yapıyor ama odada sadece sen varken ve hiç ses yokken duyabiliyorsun. Oyun konusunda sıkıntı yaşamazsın performanstan ödün vermiyor. Ama daha kaliteli bir hard disk olabilirdi diye düşünüyorsun.

HDD ses yapıyor ama odada sadece sen varken ve hiç ses yokken duyabiliyorsun. Oyun konusunda sıkıntı yaşamazsın performanstan ödün vermiyor. Ama daha kaliteli bir hard disk olabilirdi diye düşünüyorsun.
Dostum wifi adaptörü falan nasıl? Çok korkuttular, SSD alıyormuş herkes. CS:GO oyununu oynarken anlık FPS düşmeleri yaşanıyormuş. Bunlardan hiçbiri olmadı mı sende? Kullandığınız işletim sistemi nedir?

Sakın 7 kurmak gibi bir hata yapmayın. Performans için 8.1.3 kurun temizinden.

Dostum wifi adaptörü falan nasıl? Çok korkuttular, SSD alıyormuş herkes. CS:GO oyununu oynarken anlık FPS düşmeleri yaşanıyormuş. Bunlardan hiçbiri olmadı mı sende? Kullandığınız işletim sistemi nedir?

Windows 8.1 kullanıyorum. Wifide hiç bir sıkıntı yaşamadım. Oyun olarak da sadece Battlefield 3 ve 4'ü bitirdim. Ultra ayarlarda oynadım, sorunla karşılaşmadım. Mouse pad'i kesinlikle kötü, onuda söylemeden geçmeyeyim. SSD şart değil ama açılış hızı ve gündelik işleri yapmak için bende almayı düşünüyorum.

Evet mouse pad cidden kötü. Sağ ve sol tıklama olayı çok kötü yapmışlar. Sağ tıklama çok zor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı