Asus X550JK XO012D İncelemesi

Tamam. İnşallah 6 aya yakındır sürdürdüğüm araştırmam bir sonuca varacak 6 aydır bakıyorum. Bilgisayarın kasa kalitesi ne durumda? 500 GB lik HDD yeterli olur değil mi? ( watch dogs-bf4-cod advanced warfare tarzı oyunlar yüklemeyi düşünüyorum)

Ekran Kartı geleceğe dönük mü? Yani gtaV ve sonraki çıkacak oyunlar için yeterli olur mu (tahmini bir şekilde) örneğin gtaVI veya (çıkarsa) FarCry5 ?

GTA 5'i rahat oynatır. Kasa kalitesi, orta düzeydir. 500 gb hhd yeterli gelir. Yani sizi 5 yıl götürür.

Açılma süresi 30 sn civarlarında galiba ? Bu benim için çok fazla değil bekleyebilirim (şu an kullandığım notebook ta da hdd var o yüzden alışığım) 30-35 saniyeyi çok aşmaz değil mi? Ve bir de bu ürünü inceleyebilme imkanım var mı? Ankara da oturuyorum

Açılış süresi max 15 saniyedir. Ankara'da Nova bilgisayar var. Bir bakın derim.

Adresine baktım şimdi. Yakınmış zaten. Gider, bakarım, incelerim. Şimdilik bir sorum kalmadı çok yardımcı oldunuz. Eğer sorum olursa tekrar, yazarım. İyi günler (ya da akşam)

@FALAKA Gittim bugün verilen adrese fakat bulamadım. Etraftaki güvenlikçiye falan sordum, burada bir bilgisayarcı vardı ama onlar taşındı dedi. Yani inceleme imkanım olmadı

Sitesinde verilen adreste Icepworld Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı var.

Benim mağazaya gitme nedenim bu modeli incelemek istememdi. Telefondan ne yapabilirim ki?

Yarın tekrardan gideceğim. İnşallah bu sefer bulurum. Sitesinde Bilge Adam'ın orasını gösteriyor. Tam anlayamadım (gerçi ankarada bir binada bir sürü şey var)

Ürünün kasa kalitesi beni gerçekten düşündürüyor. Kasa kalitesi hangi ürünle benzerdir? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

PC Depo iyidir, ben de oradan aldım, sağlam çıktı ürün, güvenilir yani kasa kalitesi çok iyi. Metalden farksız, birkaç kere üzerine bir şeyler düştü, bir şey olmadı yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Açılma süresi ne kadar? Tahmini bir şekilde GTA VI'yı kaldırır mı? 2 sene sonraya çıkması tahmin ediliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…