ASUS X550JK XO012d RAM ve SSD tavsiyesi

Onurkopuz

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm arkadaşlar. ASUS X550JK XO012d 4 GB RAM'lı dizüstüsünü kullanıyorum. Bilgisayarımdan açıkçası memnunum ama bir kaç aydır aklımda olan yükseltme olayını yapmaya karar verdim. Şu devirde 4 GB açıkçası fazla kesmiyor. Hazır RAM alırken,SSD de alıp taçlandırmak istiyorum PC'yi. Dizüstü bilgisyarlar için RAM ve SSD'den fazla bilgim olmadığı için size sormak istedim. SSD'lerin boyutu felan oluyormuş dizüstülere göre felan bu modele uygun güzel bi SSD ve RAM tavsiyesi eder misiniz? Fiyat aralığımda 300-400 arasıdır. Yardım eden arkadaşlar için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam ram olarak kingston hyperx impact ddr3l 1600 mhz 8 gb ram i öneririm zaten max 12 gb takabiliyoruz bende aynı notebooku kullanıyorum ssd olarakta 120 gb bir ssd takabilirsiniz fiyat olarak değişkenlik gösteriyorlar siz kendi bütçenize göre seçebilirsiniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı