ASUS X550LN Windows 10 için Realtek Audio driveri yok

kerimim25

Centipat
Merhaba arkadaşlar. ASUS X550LN Windows 10 sistemli laptopa format attırdım. Format sonrası ses çok yüksek ve kalitesiz çıkıyordu. ASUS sitesinde cihazın modelini yazınca Windows 10 için Realtek driveri yok. Ancak Windows 8.1 için olanı var. Windows 10 için olanı kuruyorum ses hala kalitesiz ve kötü çıkıyor. 8.1 olanı için indiriyorum sorunsuz kuruluyor ve guzel çalışıyor. AudioWizard kuruluyor yani problem yok ancak ta 2014 sürümü oldugu için güncellemem gerekiyor. Güncelleyince yine aynı oluyor. Bozuluyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar. Bana Windows 10 için en güncel sürümün linkini verebilir misiniz rica etsem? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kurun.
bununla sorun çözülmüyor. daha öncede kurdum.. problem tam olarak format sonrası oluştu. şuan kullandıgım sisteme uygun realtek driver bulamıyorum. 8.1 olanı kullanıyorum şuan oda 2014 sürümü. güncel degıl ama mecburen guncellemeden kullanmaya çalışıyorum. pc otomotık surucu gunellememesı ıcın o ayarları kapattım öyle kullanıyorum. ne yapacağımı şaşırdım açıkcası. bir ses driveri bulmak neden bu kadar zorlaştırılmış anlamadım gitti. realtek bunu neden böyle yapmış bilmyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı