Realtek (R) Audio ve Wi-Fi driveri bozuldu

sametege1905

Centipat
Daha fazla  
Driver Booster adli uygulamadan Wi-Fi ve Realtek r Audio'yu guncelledim ve ikisi de kullanılamıyor su an. Bir suru şey denedim fakat ne hoparlorden ses geliyor ne de internete bağlanabiliyorum. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda adaptör ve hoparlör takılı gözükmüyor. Ne yapmam lazim kesin çözüm lazim. Realtek'in sitesinden indirdim anakartimin sitesinden indirdim kurdum hiçbir şekilde olmadi. Anakartim MSI B550M a Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU indirerek ses sürücüsünü kaldırın, ardından şuradan "On-Board Audio Drivers" bölmesine gelip işletim sisteminiz için uygun sürücüyü kurun:

DDU indirerek ses sürücüsünü kaldırın, ardından şuradan "On-Board Audio Drivers" bölmesine gelip işletim sisteminiz için uygun sürücüyü kurun:
Sen yazmadan once baska bi yöntemle hoparlörü hallettim de wifi nasil olacak bilgin var mi?

O halde attığım bağlantıdan LAN Drivers yazan yerden işletim sisteminize uygun sürücüyü indirin ve kurun.
Kurdum ve pcyi yeniden başlattım ama olmadı. Wifi çıkmıyor beklemek mi lazım.

O halde attığım bağlantıdan LAN Drivers yazan yerden işletim sisteminize uygun sürücüyü indirin ve kurun.
Kurdum ve pcyi yeniden başlattım ama olmadı. Wifi çıkmıyor beklemek lazım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı