Asus X550VX-DM248TC Siyah Ekran Sorunu

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba.
Başlıkta belirttiğim gibi Asus X550VX-DM248TC kullanıcısıyım ve alalı daha 2 hafta bile olmadı.
Bilgisayarı kullanırken bir anda ekran siyah oluyor ve öyle kalıyor, ne klavye işliyor ne de mouse imleci gözüküyor. Sadece power tuşuna basılı tutup kapatabiliyorum ve bugün az kalsın bütün dosyalarım yanıyordu bu yüzden. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Pc özellikleri: i7 6700HQ/GTX950M 4GB GDDR5/16GB RAM 2133MHZ/WİN10

Son düzenleyen: Moderatör:
aynısı bendede oldu ya daha 2 3 hafta oldu alalı tak diye siyah ekran oluyo ve tuş falan işlemiyor güç düğmesine basılı tutup kapatabiliyosun sadece sorunu çözebildin mi

aynısı bendede oldu ya daha 2 3 hafta oldu alalı tak diye siyah ekran oluyo ve tuş falan işlemiyor güç düğmesine basılı tutup kapatabiliyosun sadece sorunu çözebildin mi
Garantiye verdim sadece format atıp,bios güncellemişler :(
Biosu bende güncellemiştim fakat format atmamıştım alalı 2 gün oldu yapmadı daha aynı şeyi

Öncelikle herkese merhaba.
Başlıkta belirttiğim gibi Asus X550VX-DM248TC kullanıcısıyım ve alalı daha 2 hafta bile olmadı.
Bilgisayarı kullanırken bir anda ekran siyah oluyor ve öyle kalıyor, ne klavye işliyor ne de mouse imleci gözüküyor. Sadece power tuşuna basılı tutup kapatabiliyorum ve bugün az kalsın bütün dosyalarım yanıyordu bu yüzden. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Pc özellikleri: i7 6700HQ/GTX950M 4GB GDDR5/16GB RAM 2133MHZ/WİN10
Arkadaşlar bundan 3-4 gün önce aynı sorunlar tekrar karşılaştım. Müsait olmadığım için garantiye yollayamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı