Asus X550VX-DM277DC ekran kararma sorunu

a5ghjkl785ds

Kilopat
Merhabalar,

Geçenlerde yeni bir laptop aldım. Asus X550VX-DM277DC modeli. Bilgisayarı normal kullanırken ekranda nadiren ani bir kararma oluyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. Bilgisayarı açıp kapattığımda ise sorun düzeliyor. Bunun sebebi nedir acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İşletim sistemi nedir? Temiz Windows 10 kurulumu ve temiz sürücü yükleme sonrası aynı sorunu yaşarsanız durum değerlendirmesi yapabiliriz. Onun haricinde ekran geri geldiğinde "Görüntü birimi yanıt vermeyi kesti" gibi uyarılar alıyor musunuz?

Temiz UEFI kurulum yapmıştım fakat sürücüleri güncellemediğimi hatırladım. Tüm sürücüleri güncelledikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Teşekkür ederim :)

İşletim sistemi nedir? Temiz Windows 10 kurulumu ve temiz sürücü yükleme sonrası aynı sorunu yaşarsanız durum değerlendirmesi yapabiliriz. Onun haricinde ekran geri geldiğinde "Görüntü birimi yanıt vermeyi kesti" gibi uyarılar alıyor musunuz?
Bende de aynı sorun var ama hiçbir türlü düzelmiyor ben de temiz uefi kurulumu yaptım ve işletim sistemim win 10

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı