ASUS X550VX - DM324D hoş geldiniz ekranında donma sorunu

Arkadaşa bu modeli seçmiştik şimdi bu konuyu okuyunca rahatsız oldum. Peki bunun yerine eşdeğer hangi modeli önerirsiniz ?

Selamun aleyküm. Asus servisi ürün yeni olduğu ve donanımsal sıkıntı olduğu için rapor gönderdi. Bu raporla ürünü iade/değişim yapabiliyorsun dediler. Donanımsal sıkıntının ne olduğunu söylemediler. Email at bilgi verilir dediler yalnız ordan da bilgi vermediler. Sonuç olarak hangi parça(ları)sı bozuk bilmiyorum ama ürünü iade edeceğim.(hepsiburadada değişim yokmuş)

Bu arada sizce aynı modelden bir daha sipariş vereyim mi? Çünkü satılan rakamlarla ve bu sorunu yaşayanların sayısı arasında sanki çok fark var.
Bu modele yakın bir laptop tavsiye edebilir misiniz ?

Hala anlamadıysan konuyu baştan aşağı tekrar okuyun.

Konuyu bir çok kez okudum. Yalnız bakıyorum örneğin tek bir firma 200 e yakın bilgisayar satmış. Bu kadar satılmasına rağmen internet üzerinde 3 5 konu açılması 5 10 kişinin mesaj yazması garip geliyor.
Peki teşekkür ederim yeni konu açarım.

kardeşim aynı sorun bende de vardı bilgisayarı alalı 2 gün olmuştu hatta hiç kullanamadım diyebilirim direk asusun onarım servisine anlattım böyle böyle sorunu var cihazın diye ordan bana servise göndermelerini söylediler göndereli 10 gün oluyor sorun anakarttaymış donanımsal sorunmuş yurt dışından parça bekliyorlarmış daha sonra bişey olursa yine yazarım bilgilendiririm. kendiniz driver veya güncellemelerle uğraşmayın donanım olarak sıkıntılı cihaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı