ASUS X555B laptopla Windows 7'de oyun oynanır mı?

VarexCivic

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
120 GB Kingston
Ekran kartı
R5 M420
İşlemci
AMD A9
Dostlar herkese iyi akşamlar. Şu anda Windows 10 kullanmaktayım her şey çok kasıyor. Oynadığım oyunlar ETS 2 ve Zula, az da olsa daha performanslı olur diye tahmin ediyorum. Driver kurarken sıkıntı yaşar mıyım? Laptop özellikleri AMD A9 işlemci AMD Radeon R5 M420 8 GB RAM 120 GB ömrünü doldurmak üzere Kingston SSD ASUS X555b laptopun modeli. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

SSD ömrünü doldurmak üzere demişsin belki de SSD sağlığı çok düşük bu nedenle Windows 7 bile kasabilir SSD değiştirmeye bak. Steam kurulur ama Windows 10 gibi güvenlikli olmaz

Maalesef destek sonlandı diye biliyorum.
Steam hala Windows 7'de çalışmaya devam ediyor.
1713522740940.png

Capture.PNG

SSD ömrünü doldurmak üzere demişsin belki de SSD sağlığı çok düşük bu nedenle Windows 7 bile kasabilir SSD değiştirmeye bak. Steam kurulur ama Windows 10 gibi güvenlikli olmaz.

Kasa olsa M.2 SSD alırdımda laptop olunca SATA SSD almam gerekiyor eli Yuzu duzgun SATA SSD'lerde M.2 SSD'lerden pahalı HDD takmayı duşünüyorum en azından biraz depolama alanım olur. Bu hafta sonu kurmayı deneyeceğim Windows 7'yi.

Steam hala Windows 7'de çalışmaya devam ediyor.
Eki Görüntüle 2172606
Eki Görüntüle 2172607

Hocam şimdi benim bilgisayarın driverları ASUS'un kendi sitesinde sadece Windows 10 için var Windows 7 kurduğumda problem yaşar mıyım driver konusunda?

Geri
Yukarı