Asus X55A dizüstü bilgisayarıma İATKOS ML3U kurmak

metallp07

Hectopat
Yer
Manissa, Manisa, Turkey
Daha fazla  
Herkeze öncelikle merhaba. Forumunuza yaptığınız çalışmaları gördükten sonra katıldım. Yaklaşık 1 ay sonra bir iş yeriyle görüşmem olduğu için acil bir şekilde Asus X55A dizüstü bilgisayarıma MAC kurmak istedim. Forumda yayınlanan bütün videoları izledim. Ancak sadece kurulumu bitirmeye kadar gelebildim.
Sanırım İATKOS ML3U daki yamalar bölümünde bir hatam var ama çözemiyorum. Kurulumu bitirdikten sonra clover bölümünden add as UEFI boot yapıp Boot Mac OS X from a basıyorum ve gri bir ekranda Apple amblemi geliyor ve takılıp kalıyor. Tekrar tekrar kurmalarımda sadece bazı değişik kombinasyonlarımda Apple ambleminin altında yuvarlak dönüyor 2 sn sonra takılıyor. Yani her halükarda takılıyor. Acil yardımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ederim. (Yazım hatalarım varsa lütfen afola.)

PC özelliklerim şunlar;
İşlemci : : Intel Pentium 2.40 Ghz. 2 MB Cache Bellek 2020M
RAM : 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max. 4 GB)
Sabit Disk : 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
Ekran Kartı : Intel HD 3000 Ekran Kartı
IŞLEMCI TÜRÜ : Intel Pentium B980
RJ45-ETHERNET : 10/100/1000
WIRELESS LAN : 802.11 b/g/n

Kurulum bittikten sonra Boot Mac OS X from a basıyorum ve takılıp kaldığı an.
10154367_537735149671244_1659550041_n.jpg

option bölümüne -v yapıp açmaya kalktığımda ise bunlar geliyor;
10170710_537751189669640_1238962953_n.jpg

Son düzenleme:
Teşekkür ederim şuan olmayacak diye onu indirmeye başladım. İnşallah sorunum çözülür. 
10.9 kuramaz hocam en az çift çekirdekli bir işlemci lazım :)

Pci Configuration Begin fix for 10.8.x - OSx86.net Hackintosh

burdakini uygularsanız sorun çözülecektir

Linkte nasıl yapacağımıza dair açıklama yok sadece dosya var tam bir bilgim yok biraz yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pcye windows to +htfs yükleyin sonra reset atacaktır. Usb içindeki klasörleri görebileceksiniz. Sonra klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster deyin. Usb içindeki /System/Library/Extensions şu klasördeki ile değiştirin.

Hocam şimdi dediğim programı yüklerseniz normal usb gibi göreceksiniz ve işiniz kolaylaşacaktır.

üyeliksizde indirebilirsiniz hocam sn beklemeniz gerekiyor 10 sn felan
10 sn bekledikten sonra bir sayfa açılıyor. Fakat herhangi bir indirme işlemi olmuyor malesef :( 
Hocam şimdi dediğim programı yüklerseniz normal usb gibi göreceksiniz ve işiniz kolaylaşacaktır.
Link verebilirmisiniz peki ? 
İlk verdiğiniz link i pc mde olan idm programı yakaladı fakat izin yok dedi indiremedim. Programı kapattım şimdi tıkladığımda günlük kotanız doldu diyor :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı