ASUS K555UB-XO092T iAtkos ML3U Kurma

İmajı tekrar yazdırıp denermisiniz. Ayrıca verdiğim konuları inceliyorsunuz değil mi? İmajı yazdırmadan önce, options tıklayın, burada DSDT yazan yere gelin ve + işarerli olanları kaldırın size zahmet.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hangi programla yapacağım onu? win 32 disk imager da options diye bir seçenek yok. TransMac ile mi yapacağım? açıkçası hiç mac kurmadım ondan bu işlemleri hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız.

İmajı tekrar yazdırıp denermisiniz. Ayrıca verdiğim konuları inceliyorsunuz değil mi? İmajı yazdırmadan önce, options tıklayın, burada DSDT yazan yere gelin ve + işarerli olanları kaldırın size zahmet.

kurulumdan önce + işaretlerini de kaldırdım yine aynı hatayı veriyor.

Bıos ayarlarınızın ekran görüntüsünü verirmisiniz, ayrıca USB 2.0 kullanın ve imajınız da hatalı inmiş olabilir.

Bıos ayarlarınızın ekran görüntüsünü verirmisiniz, ayrıca USB 2.0 kullanın ve imajınız da hatalı inmiş olabilir.

USB 3.0 kullanıyordum ondan olabilir haklısınız. Şimdi 2.0 ile usb ye yükledim. Size forum dışı hızlı ulaşabileceğim bir yöntem var mıdır? (whatsapp, facebook gibi)

Yine aynı hatayı verdi. Bios ekran görüntülerini atarım birazdan.

Maalesef sosyal dışı yardımda bulunmuyoruz. Dediğim gibi muhtemelen imaj dosyanız hatalı inmiş olabilir ve tekrar indirip, yazdırın ve 2.0 kullanama özen gösterin.

Maalesef sosyal dışı yardımda bulunmuyoruz. Dediğim gibi muhtemelen imaj dosyanız hatalı inmiş olabilir ve tekrar indirip, yazdırın ve 2.0 kullanama özen gösterin.

Hatalı nasıl inecek anlamadım ben hocam. Normal indirdim işte mega'dan. 2.0 da kullansam yine böyle bir hata alıyorum. Neyse hocam bezdirdi zaten çözümü yok heralde.

Bazen İnternet bağlantılarından dolayı imaj sağlıklı inmiyor ve ayrıca sizden bios ayarlarınızın resmini istemiştim.

Bazen İnternet bağlantılarından dolayı imaj sağlıklı inmiyor ve ayrıca sizden bios ayarlarınızın resmini istemiştim.

Birazdan atıyorum.

Bütün bios ekran görüntüleri bunlar;

Dosya Ekleri

• 0DAppZ.jpg
    0DAppZ.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 89
  • AJPXXv.jpg
    AJPXXv.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 108
  • 5Vznnz.jpg
    5Vznnz.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 100
  • J2BzzJ.jpg
    J2BzzJ.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 102
  • 4lOVVA.jpg
    4lOVVA.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 163
  • GzX44r.jpg
    GzX44r.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 92
  • dbENND.jpg
    dbENND.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 110
  • z4qpp7.jpg
    z4qpp7.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 120
  • OMOzz4.jpg
    OMOzz4.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 95
  • bbREEZ.jpg
    bbREEZ.jpg
    408,7 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Boot kısmından Launch CSM aktif edin bakalım, yer ki hata almaya devam ederseniz Dropbox - OsxAptioFix2Drv-64.efi.zip burada ki dosyası indirip gerekli dosyalar ile yer değiştirip deneyin.

Hala hata alma devam ettim. Bir de şu dropbox linkinde verdiğiniz dosyayı nasıl değiştireceğim raw imajında?

#2.mesajda sorularının yanıtı verilmiş.

Boot kısmından Launch CSM aktif edin bakalım, yer ki hata almaya devam ederseniz Dropbox - OsxAptioFix2Drv-64.efi.zip burada ki dosyası indirip gerekli dosyalar ile yer değiştirip deneyin.

Yardımcı olur musunuz? Dropbox - OsxAptioFix2Drv-64.efi.zip bu dosyayı nereyle değiştireceğim? raw imajında transmacle falan mı?

USB/ EFI/ CLOVER/ drivers64UEFI klasörü icinde yapacaksın bu değişikliği.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı