ASUS X55C - SX039H Mac Kurulumu

Anıl Demirci

Kilopat
ASUS X55C - SX039H notebook'um var ve mac kurmak istiyorum. iAtkos ml2'yi denedim ama boot etmedi ml3u'yu indirip boot ettim tam tamına 10 tane kurulum yaptım denemediğim şey kalmadı ama sistem açılmadı. Ne yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim..

Kardeşim -v ile açıp nerden takıldığının resmini atarsan yardımcı olmaya çalışılır.

Hayırlı olsun Asus sevenler kulübü olarak :D Makineyi yeni almışsın sanırım... Yakında Unibeast ile kurulum videosu yayınlanacak... Sabırla bekle.. Bu arada eğer sisteminde windows 7 yada 8 yüklüyse AİDA programı ile DSDT.aml dosyası oluştur.. Hazır elinde bulunsun lazım olacak..

Teşekür ederim. Evet yeni aldım şuanda makinede sistem kurulu değil ama ml3u boot etmediği için w8 kuruyorum tekrar. Dediğiniz gibi aida programıyla dsdt.aml oluşturucam. Ama bildiğim kadarıyla notebookum macle orta karar uygun doğru mdur?

Ekran kartı dışında makinen Hackintoshu çalıştıracaktır... Ekran kartınıda işlemciye gömülü intel HD3000-4000 i gösterebilirsin o da yeterli sanırım..

ML3U sürümü uefi bios için...
Kod:
boot: -v cpus=1 PCIRootUID=0
yaptınmı boot parametresinde?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı