ASUS X571GD AL143 cızırtı sorunu

Servisle görüştünüz mü? Sanırım firma bunu bir arıza olarak algılamıyor.

Servisle görüştüm fakat servis bilgisayarın hasar aldığını söyledi oysaki laptop aldığımdan beri aynı masada durur tıpkı bir masaüstü gibi. İşin kısası yine teknik servis rezaletlerinden biri.

Servisle görüştüm fakat servis bilgisayarın hasar aldığını söyledi oysaki laptop aldığımdan beri aynı masada durur tıpkı bir masaüstü gibi. İşin kısası yine teknik servis rezaletlerinden biri.
Anladım şuan bende fazla bir problem yok ses çok rahatsızlık yaratmıyor ileride artarsa fan hızını arttırmayı düşünürüm en azından onun sesi daha iyi.

Anladım şu an bende fazla bir problem yok ses çok rahatsızlık yaratmıyor ileride artarsa fan hızını arttırmayı düşünürüm en azından onun sesi daha iyi.

Bende aynen bu şekilde yaptım fakat Fan'ı açtığımda kıtırlaşmaya başlamıştı. Yeni fanla değiştirmek zorunda kalmıştım. Sorunun tamamen GPU veya CPU'dan geldiğini düşünüyorum yani donanımsal olsa gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı