Asus X99-DELUXE mı Asus X99 Sabretooth mu?

x99 sistem kurman çok saçma diyen arkadaş niye saçma olsun yeni nesil parası varsa kurar illa z97 kurmak zorundamı? parası varsa keyfi ne isterse onu kurar şuan son teknoloji x99 bunu kurmak saçma diyorsun senin bunu demen saçma asıl!Bende kurucam x99 sistem oyun için kuracağım saçmamı olur kurmam?son teknoloji olduğu için ddr4 sistem kurucam ram fiyatları ucuzladı 16gb 590 tl vatanda daha ne olsun

@Mehmet Emre BOŞÇA İsmini sevmediğimden değil olay. MSI ile çok sorun yaşadım 3 yıl önce. Bir arkadaşım msi ge60 kullanıyor hiç memnun değil başka bir arkadaşım da ge70 almıştı 3 hafta sonra iade etmişti çok kötü olduğu için. Hal böyle olunca firmadan soğudum. Ayrıca bütçem varken neden z97 ile kısıtlayayım kendimi en son teknoloji ürünü almak varken?

Ben Z97 al demedim ki. :)
Bu tip sorunları herkes yaşıyor. Asusla alakalı sorun yaşayan da çok. Teknoloji biraz şans işi, böyle sorunlara bakacak olursak hiçbirini almamak gerek. Ayrıca benimde GE60 0ND 411TR laptobum var. 2,5 yıldır tık demedi. Bataryasını hiç çıkarmadan kullandım hala daha 2 saat batarya süresi veriyor rahat bir şekilde. Benim demek istediğim sadece oyun için o anakartlara gerek yok. Daha uygun anakartlara bakıp ekran kartını yükseltmen çok daha iyi olur. MSI istemiyorsan GİGABYTE bakabilirsin. Yada ASUS'un daha uygun anakartlarına.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı