ASUS XG27vq vs ASUS VP247HAE

Drachaos

Hectopat
Arkadaşlar kullandığım monitör.

Sizce bu alttaki monitörü alıp kullanmalı mıyım gözle görünür fark ve kalite olur mu?

(Önemli not: Maalesef sadece bu siteden alabiliyorum lütfen ısrar etmeyin veya yargılamayın)

Dostum Tofaş ile Ferrari'yi karlılaştırıp, ben bu Ferrari'yi geçerim demek ile aynı şey bu karşılaştırma. Monitör cidden kaliteli bir monitör ama F/P olduğu söylenemez. Fiyat 3K'lara çıktığında kaliteli 2K monitörler karşımıza çıkıyor ve ben bizzat 3K gibi bir paraya gidip 144Hz 2K monitör alırdım. Yinede her şey ekran kartınıza bağlı. Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?

Dostum Tofaş ile Ferrari'yi karlılaştırıp, ben bu Ferrari'yi geçerim demek ile aynı şey bu karşılaştırma. Monitör cidden kaliteli bir monitör ama F/P olduğu söylenemez. Fiyat 3K'lara çıktığında kaliteli 2K monitörler karşımıza çıkıyor ve ben bizzat 3K gibi bir paraya gidip 144Hz 2K monitör alırdım. Yinede her şey ekran kartınıza bağlı. Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?
Rx570 kullanıyorum
Alınmaz o para ona verilmez. Sistemin çok iyi değilse elindekini kullanmaya devam et.
Sistemim iyi , peşin almıyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı