ASUS XG27WQ fiyatını hak ediyor mu?

Haluk KARTAL

Centipat
S. A herkese merhaba iyi akşamlar.

Öncelikle 6 aydır monitör arayışı içersindeyim ve bu arada da tabii ki kazanımlar elde etmeye çalışıyorum. Birikim yapmaya çalışıyorum.
Biraz marka takıntım olduğunu söylemeliyim en iyisi olsun istiyorum.
Bu monitörü çok araştırdım özelliklerine bakarsak gayet iyi görünüyor ancak fiyatı da cok fazla ve doğru düzgün bir inceleme videosu yok.
Kimse incelememiş. Acaba bu özelliklerdeki bir monitör bu fiyatı hakeder mi eğer ASUS ise eder diyen arkadaşlarım oldu siz neler düşünürsünüz
Çok merak ediyorum. İlginize alakanıza teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yapmayın etmeyin o monitöre o para verilmez. Bu da 2K ve gayet iyi;
Haklısınız ancak aralarında mutlak fark var Freesync 2 Hdr ve ismi Rog olduktan sonra 1500 TL lik fark oluyor sanırım birazda dediğim gibi marka takıntım var yani evet oda Asus ama rog en iyisi olduğu için biraz ortada kalıyorum.
Sizin önerebileceğiniz farklı 2 k monitörler var mıdır tavsiyeleriniz benim için çok önemli teşekkürler.

Haklısınız ancak aralarında mutlak fark var Freesync 2 Hdr ve ismi Rog olduktan sonra 1500 TL lik fark oluyor sanırım birazda dediğim gibi marka takıntım var yani evet oda Asus ama rog en iyisi olduğu için biraz ortada kalıyorum.
Sizin önerebileceğiniz farklı 2 k monitörler var mıdır tavsiyeleriniz benim için çok önemli teşekkürler.
Hocam 6 bin TL verilmez 2K bir monitöre Asus Tuf monitörler gayet güzel ve Asus'un modeli neden marka takıntısı yapıyorsunuz ki? Zaten çok kaliteli bir markanın ürünü.

Haklısınız ancak aralarında mutlak fark var FreeSync 2 HDR ve ismi ROG olduktan sonra 1500 TL'lik fark oluyor sanırım birazda dediğim gibi marka takıntım var yani evet oda ASUS ama ROG en iyisi olduğu için biraz ortada kalıyorum.
Sizin önerebileceğiniz farklı 2K monitörler var mıdır tavsiyeleriniz benim için çok önemli teşekkürler.
Hocam başka monitör önerim yok. 6 bin TL'ye "ROG gözlü" 2K monitörden daha iyi bir şey önermek haddime değil. Sizin bahsettiğiniz en iyisi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı