ASUS yetkili servisi rezilliği

RIASis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle ASUS adlı markadan almış olduğum TUF Gaming laptop 1-1.5 aydır mavi ekran hatasi veriyor, 3 kere servise yolladım ama bir şeyi değiştirerek geri yolladılar ama hata. aynı müşteri hizmetlerini aradım ben değişim istiyorum dedim ama beni reddettiler.

Merhaba öncelikle ASUS adlı markadan almış olduğum TUF Gaming laptop 1-1.5 aydır mavi ekran hatasi veriyor, 3 kere servise yolladım ama bir şeyi değiştirerek geri yolladılar ama hata. Aynı müşteri hizmetlerini aradım ben değişim istiyorum dedim ama beni reddettiler.

Mavi ekran hataları genellikle yazilimsal olur. Format atip tum surucleri guncellemeyi denediniz mi?

Merhaba öncelikle ASUS adlı markadan almış olduğum TUF Gaming laptop 1-1.5 aydır mavi ekran hatasi veriyor, 3 kere servise yolladım ama bir şeyi değiştirerek geri yolladılar ama hata. aynı müşteri hizmetlerini aradım ben değişim istiyorum dedim ama beni reddettiler.
Ürünü alalı ne kadar oldu acaba?

Herhangi bir parça değiştirdilerse demek ki sorun var, bunu kabullenmişler ve bu sorun tekrarlıyor. Benim bildiğim kadarıyla 6 ay içinde herhangi bir arızayla karşılaşırsanız iade veya birebir değişim talep etme hakkınız var.

Ürünü alalı ne kadar oldu acaba?

Hocam 8 ay oldu galiba ama hala garantisi var vu bir şeyi değiştirmez

Herhangi bir parça değiştirdilerse demek ki sorun var, bunu kabullenmişler ve bu sorun tekrarlıyor. Benim bildiğim kadarıyla 6 ay içinde herhangi bir arızayla karşılaşırsanız iade veya birebir değişim talep etme hakkınız var.
8 ay oldu alalı garantisi hala var

Hocam editör kimse benim yazımı silmis ben böyle yazmadim lutfen düzeltelim

Mavi ekran hataları genellikle yazilimsal olur. Format atip tum surucleri guncellemeyi denediniz mi?

Tabii ki her şey güncel ve 3'ten fazla format ettim sorun gitmiyor donanimsal olduğuna eminim

Mavi ekran tamamen yazılımsal değildir büyük bir çoğunluğu donanımsaldır. Hangi olaydan sonra başınıza geldi? Herhangi bir mavi ekran mesajı var mı elinizde?

Hocam 8 ay oldu galiba ama hala garantisi var vu bir şeyi değiştirmez

8 ay oldu alalı garantisi hala var

Hocam editör kimse benim yazımı silmis ben böyle yazmadim lutfen düzeltelim

Tabii ki her şey güncel ve 3'ten fazla format ettim sorun gitmiyor donanimsal olduğuna eminim
Hocam bir yerde 6 aya kadar bir sorun cikarirsa urun sifiri ile degistirilmek zorunda diye duymustum da o yuzden sordum. Gerci buna hicbir sirketin uyacagini zannetmiyorum dava acilmadigi surece.

Mavi ekran tamamen yazılımsal değildir büyük bir çoğunluğu donanımsaldır. Hangi olaydan sonra başınıza geldi? Herhangi bir mavi ekran mesajı var mı elinizde?
Elimde dünya resim var galeri doldu artık

Hocam bir yerde 6 aya kadar bir sorun cikarirsa ürün sifiri ile degistirilmek zorunda diye duymustum da o yuzden sordum. Gerci buna hiçbir sirketin uyacagini zannetmiyorum dava acilmadigi surece.

Evet aldığım yerde de böyle bir şey var ama benim sürem geçti onun için Vatan Computer'den aldim.

Elimde dünya resim var galeri doldu artık

Evet aldığım yerde de böyle bir şey var ama benim sürem geçti onun için Vatan Computer'den aldim.
Daha varda bellek yetersiz diyo atamiyorum

Dosya Ekleri

• 20240407_142145.jpg
    20240407_142145.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 4
  • 20240407_132749.jpg
    20240407_132749.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
KMODE mavi ekranının çözümlerini ararken Vanguard ile alakalı olduğunu yazanları gördüm sizin ile alakası var mı bunun? Eğer varsa Vanguard sildiklerinde problem yaşamadıklarını yazmışlar. Kaynak:

KMODE mavi ekranının çözümlerini ararken Vanguard ile alakalı olduğunu yazanları gördüm sizin ile alakası var mı bunun? Eğer varsa Vanguard sildiklerinde problem yaşamadıklarını yazmışlar. Kaynak:

Bunu da denedim bu sorun bana yavas yavas geldi ara ara mavi ekran veriyordu ben önemsemedim. Sorun çoğalmaya başladı bende bu durumdayım şuan

Bunu da denedim bu sorun bana yavas yavas geldi ara ara mavi ekran veriyordu ben önemsemedim. Sorun çoğalmaya başladı bende bu durumdayım şuan
Vanguard sildim tekrar yükledim aynı sonucsonuc

Geri
Yukarı