Çözüldü NVIDIA GeForce RTX 4060 laptopun denetim masası nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes Görür

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel® Alder Lake Core™ i7-12650H
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
RAM: 16GB (1x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
SSD: TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
Arkadaşlar sanırım Denetim Masası güncel değil. Ekran kartının RTX 4060 laptop GPU var bunun en güncel surumunu nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücüye bağlı o, eğer son sürüm sürücü varsa günceldir Denetim Masası. Size güncel olmadığını düşündüren nedir?

Sürücüye bağlı o, eğer son sürüm sürücü varsa günceldir Denetim Masası. Size güncel olmadığını düşündüren nedir?

Çözüm

Yaptığım performans ayarları bir işe yaramadı. Belki güncel değildir diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım performans ayarları bir işe yaramadı. Belki güncel değildir diye düşündüm.

Gidip birisinin performans ayarları videosunu falan yaptıysanız normal, bir geçerlilikleri pek kalmadı. RTX4060 zaten yeterince güçlü bir GPU.

Gidip birisinin performans ayarları videosunu falan yaptıysanız normal, bir geçerlilikleri pek kalmadı. RTX4060 zaten yeterince güçlü bir GPU.

Hayır hocam kimsenin videosunu izlemedim. Güç ayarlarını yüksek performans ve doku süzmeyi falan performansa cektim. Klasik ayarlar yani.

Hayır hocam kimsenin videosunu izlemedim. Güç ayarlarını yüksek performans ve doku süzmeyi falan performansa cektim. Klasik ayarlar yani.

O ayarlarım bir yetkinliği yok dediğim gibi. Zaten güçlü bir kar olduğundan fark yaratmaz öyle. Oyun içi ayarları kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı