Asus Z170 Pro Gaming Sistem Uyumu

Atarman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi parça uyumunu merak ediyorum, bunun dışında tavsiyesi olan arkadaşlar benle paylaşırsa sevinirim. Ekran kartına gelirsek Pascal mimarisi ekran kartını bekleyeceğim.

• Corsair Builder 450W 80+ 12cm Fanlı PSU
  • Seagate 1 TB 7200RPM 64MB SATA3 ST1000DM003
  • Intel Skylake 6600 3.30 GHZ
  • Asus Z170 Pro Gaming DDR4 3400MHz
  • Corsair 8GB 2666MHz DDR4 RAM
  • Thermaltake Core V1 Mini-ITX Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin mi yürütüyorsunuz yoksa kesin bilgi mi ? Yanlış anlamayın bunu sormamın sebebi bu kasa tam benlik, ufak ve kasanın hava dinamiği çok iyi.

Çift fanlı ekran kartları (Asus R9 380) izlediğim videolara göre sığıyor fakat anakart konusunda emin değilim. Bu konuyu açma sebebimde buydu zaten.

Anakart olarak öneriniz varmı yada yine küçük mümkünse kulplu bir kasa modeli. :D

Şu yıla kadar Nvidia'nın Asus bakımından hep çift fanlı modelleri vardı yine olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar bu sisteme ufak boyutlarda bir kasa önerebilir misiniz misiniz? Mini ITX olmasada olur, yeterki taşıması biraz daha kolay olsun.

Öncelikle çok teşekkür ederim. 3-4 saattir araştırma yapıyorum ve anakartı değiştirmek pek akıl kârı gelmedi. Benim anakartın ufak modelide bütçemi aşıyor kasayı üzülerek değiştirmeye karar verdim, kasa öneriniz varsa çok büyük olmayan, nispeten taşınabilir yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı