ASUS Z490-H Core i9 10850K sistem açılmıyor

BKJ_1903

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Bu hafta başı satın aldığım ASUS Z490-H Core i9 10850K işlemci montajı yaptım ancak sistem kasa içinde taktığım zaman PC hiçbir şekilde start almıyor. Ancak uzay montaj yaptığım zaman sistem açıyor. Vida yerlerine anakart alt kısmını kontrol ettim, kısa devre yapan bir kısım da göremedim açıkcası. Acaba yanlış yaptığım bir kısım mı var? Bilmediğim fikirlerinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Bu hafta başı satın aldığım ASUS Z490-H Core i9 10850K işlemci montajı yaptım ancak sistem kasa içinde taktığım zaman PC hiçbir şekilde start almıyor. Ancak uzay montaj yaptığım zaman sistem açıyor. Vida yerlerine anakart alt kısmını kontrol ettim, kısa devre yapan bir kısım da göremedim açıkcası. Acaba yanlış yaptığım bir kısım mı var? Bilmediğim fikirlerinizi almak istedim.
Tornavida anahtar gibi bir şeyle tetiklediğiniz zaman mı açılıyor?

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Power pinlerini kısadevre yaptığımda da açmıyor şimdi şöyle bişi yakaladım arka giriş çıkış portlarına yakın olan vidaları söktüm anakart ışıkları yandı muhtemelen bi kasıntı var vidaları aşırı da sıkmadım inş en kötü senaryo başıma gelmez bi yer yerde çatlak vs yoktur

Geri
Yukarı