ASUS Zenfone 2 32 GB Ekran Titreme Sorunu

Valla bende lg k10 tefonu güncelledim ekran titremeye basladi orjinal flas atınca düzeldi yazılımsal olabilir
Aslında yazılımsal olma ihtimali yüksek. Özellikle markanın kendine özel tasarımı olunca yazılımsal hatalar daha fazla oluyor. Saf androidler o yönde daha şanslı. Tabi saf android kurun demiyorum. Bir güncelleme iyi olur.

Bende de zenfone 2 de kameramda bazen görüntü titriyor ancak çok sık olmuyor bende göndermedim garantiye bu yüzden.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

Bu gün sabah aradım sevisi; bir takip numarası vermişlerdi onu da doğrulattıktan sonra sonucu öğrendim:

Sorunumu doğrulamışlar ve değişim talebimi kabul etmişler. 1 hafta içinde Bimex'e değişim için beni yönlendireceklerini söylediler. Gerçi bunun için 1 hafta çok uzun geldi bana ama; adama bunu söylediğimde: "Normal bir süre" falan, dedi.

Bimex'de malum telefon aldığım vakit hiç stokta yoktu. [Şehrimde olan, son stoktaki ürünü almıştım (Teşir ürünleri hariç)] Stok'a gelmesi de en kötü 3 gün sürse yaklaşık 10 gün sonra elime alacağım telefonu...

Servis biraz düzeltmiş kendini herhalde :)

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

Bu gün sabah aradım sevisi; bir takip numarası vermişlerdi onu da doğrulattıktan sonra sonucu öğrendim:

Sorunumu doğrulamışlar ve değişim talebimi kabul etmişler. 1 hafta içinde Bimex'e değişim için beni yönlendireceklerini söylediler. Gerçi bunun için 1 hafta çok uzun geldi bana ama; adama bunu söylediğimde: "Normal bir süre" falan, dedi.

Bimex'de malum telefon aldığım vakit hiç stokta yoktu. [Şehrimde olan, son stoktaki ürünü almıştım (Teşir ürünleri hariç)] Stok'a gelmesi de en kötü 3 gün sürse yaklaşık 10 gün sonra elime alacağım telefonu...

Servis biraz düzeltmiş kendini herhalde :)
Bence para iadesi iste. O da münkünö

Bende de var ve ilk aydan sarjı kendi kendine bitiyordu servise verdim, batarya değisti dediler ama baktim bataryaya isaret koymustum gene aynisni takmislar ve sim 1 ile sim 2'yi ters takmislar. Bastan sarma yapiyolar soktuklari vidalari deistirmisler beyaz vidalar falan yamuk yumuk uydurma vida takmislar. Ve ilk aldigimda da titreme sorunu vardi, aldigima cok pismanim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 2 pişmanlıktır. Ekran donuyor, titriyor. Sürekli kendi kendine bir şeylere basıyor ve çözümünü bulamadım. Servise gidip gelmesi 1 ay sürüyor (Vatan Bilgisayar aracılığıyla) ne yapacağım bilmiyorum ama idare ediyorum ya diyip bu sıkıntıyı çekiyorum.

asus zenfone 32 gb telefonum ekran hic görüntğ yok ama telefon calışıyor
aldıgım vatan magazasına verdim.servise gönderecekler.telefonu 2017 2 ayında aldım.sıkıntı nedir bilemedim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı