ASUS ZenFone 2 format atarken kapatma sonucu görüntü gelmeme sorunu

ASUS ZenFone 2 cihazımı format atarken kapattım görüntü alamıyorum. Ancak LED'ler geliyor cihaz titriyor. Recovery dosyalarını yeniden yüklerken görüntü geldi ASUS logosu göründü ancak sonrasında bir daha görüntü alamadım, ve Recovery kurtarmada başarılı olmadı. (Bootloader)
Bu sorunun nasıl çözebilirim?

Nasıl?

Ek olarak ReviOS nedir?

Valla hayatımda hiç Asus telefon kullanmadığım için nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bir rehber buldum işinize yarıyabilir.

ReviOS dünyanın en hızlı Windows 10 sürümü (bence) fakat yapımcısı ve yardımcılar yabancı olduğu için dili İngilizce.

Valla hayatımda hiç Asus telefon kullanmadığım için nasıl yapıldığını bilmiyorum ama size video gösterebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ReviOS dünyanın en hızlı Windows 10 sürümü (bence) fakat yapımcısı ve yardımcılar yabancı olduğu için dili İngilizce.
Cihazın recovery vs yok, denedim ancak herhangi bir sonuç alamadım. Sistemin tüm dosyaları zarar gördü.

Şu anda açmaya çalıştığınızda Asus logosu mu yoksa USB işareti mi geliyor? Donanımsal bir sorun yoksa cihazı rahat kurtarırsınız, endişelenmeyin. Ben de az çekmedim o cihazdan.

telefonun markasını yazıp orjinal rom yazacaksın sonra PC ye telefonu görmesi için driverları felan var onları yükleyeceksin sonra rom atmak için bir program olacak adını hatırlamıyorum şimdi onu bulursun oraya indirdigin dosyarı koyuyosun telefonu download moda alıp usb ile PC ye bağlıyorsun

Şu rehberleri inceleyin:

Zenfone 2 kullanırken az imdadıma yetişmediler.

Cihazın recovery vs yok, denedim ancak herhangi bir sonuç alamadım. Sistemin tüm dosyaları zarar gördü.
hard brick olmuş kurtarılması biraz zor telefonda root varmıydı root açıkken bazen oem yada bootloader kilidi kapanınca telefon bozulabiliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı