Asus Zenfone 2 Laser ROM Sonrası Açılmama Sorunu

krmskrgl124

Hectopat
Daha fazla  
ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL model telefon, ROM sonrasi açılmıyor. Ne yapmaliyim bilgisi olan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock ROM attim, complete dedi bitti. Reset attim telefon acilmadi, su an telefon acilmiyor yani.

TWRP'yi boot edin, ardından Wipe - Advanced Wipe kısmına gelip SD card ve OTG hariç hepsini tikleyip Wipe yapın (bütün verilerinizi siler). Ardından Stock Recovery'e girip tekrardan Stock ROM kurulumu yapın.

TWRP'yi boot edin, ardından Wipe - Advanced Wipe kısmına gelip SD card ve OTG hariç hepsini tikleyip Wipe yapın (bütün verilerinizi siler). Ardından Stock Recovery'e girip tekrardan Stock ROM kurulumu yapın.
Telefon hiç açılmıyor, elektrik gelmiyor gibi ama PC'ye takınca böyle görüyor.
IMG-20180718-WA0001.jpg

IMG-20180718-WA0001.jpg

Benimki o kadar kötü olmamıştı. ASUS logosu geliyordu ve fastboot moda girebiliyordum. Fastboot moda da mı giremiyorsunuz ? Telefon hiç mi tepki vermiyor ?

Hiç tepki yok anlamadım.
Benimki o kadar kötü olmamıştı. ASUS logosu geliyordu ve fastboot moda girebiliyordum. Fastboot moda da mı giremiyorsunuz ? Telefon hiç mi tepki vermiyor ?
ADB Flash Tool ile Stock ROM'u yükledim daha sonra bitti. Recovery menüsü geldi. System Now dedim telefon bir daha açılmadı, tepki yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı