Asus Zenfone 3 alınır mı?

mete52

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Zenfone 3 sizce nasıldır ? Ne zaman Türkiye'de satışa çıkar? Beklemeye değer mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Gayet iyi bir cihaz. Fiyatınında uygun olacağını düşünüyorum. Temmuz veya Ağustos ayında satışa çıkacağını düşünüyorum.

Neden peki ?
Bu arada 3 tane ? yan yana koyduğum için ceza veren moderatöre selam olsun.

7 ay önceye kadar ASUS ZenFone 5 kullancısıydım. Donanım özellikleri her ne kadar iyi, güzel, cezbedici olursa olsun sürekli bir güncelleme hatası, yazılımsal olarak geri kalma olayları oluyor.

Mesela ASUS ZenFone 2 var arkadaşımda, halen Android 6.0 güncellemesini almadı, ki bu ASUS'un güya en iyi çıkardığı telefonu, e hani nerede senin güncellemen v.s.

Ya tabii ki bahsettiğiniz telefon alınır, kullanılır ama alternatiflere bakmanız daha mantıklı olacaktır.

Alınır.Piyasa bu iken 1200 TL ye gönül rahatlığı ile alınır.Kamera,tasarım ve şu ana kadar ki en hızlı parmak izi okuyucusu (kimin işine yarayacaksa :D) ve iyi performansı için alınır.Bataryası çok iyi gidecek.Yurt dışında satışa sunuldu bize de ekim başında satışa sunulacak.Youtube üzerinden incelemelerini izleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı