Asus Zenfone 5 alınır mı?

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Fiyatı 2300₺ bandında, sizce değer mi? Yazın sonunda bu fiyata yeni bir telefon almayı düşünüyorum elimde ve Zenfone 2 var tanışık olduğum bir platform olduğundan Zen almayı düşünüyorum lakin bu fiyat bandında çok daha iyi bir cihaz var mıdır?

Kesinlikle alınmaz. Gm9 Pro veya Mi 8 Lite daha ucuz olduğu halde daha iyi telefonlar. Sana tavsiyem ikisinden birini seçmen yönünde.

Kesinlikle alınmaz. Gm9 Pro veya Mi 8 Lite daha ucuz olduğu halde daha iyi telefonlar. Sana tavsiyem ikisinden birini seçmen yönünde.
zannedersem 5Z modeli için de aynısını diyeceksiniz. Esasında aklımda Zen 6'yı beklemek var 3000₺ çıkış fiyatına sahip olursa ona yönelmeyi düşünüyorum.

zannedersem 5Z modeli için de aynısını diyeceksiniz. Esasında aklımda Zen 6'yı beklemek var 3000₺ çıkış fiyatına sahip olursa ona yönelmeyi düşünüyorum.
5Z ön sipariş 3.200 TL gözüküyor. 2800- 3600 TL aralığında daha iyi bir telefon olabilir. Ona bakmak lazım fakat ZenFone5'e o para verilmez çünkü telefonun özellikleri o fiyatı karşılamıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı