Asus Zenfone 5 veya 6 alınır mı?

İsİM

Hectopat
Daha fazla  
Eğer var ise almayı düşünüyorum. iPhone 4s ve s3 neo'ya sahibim onları satıp üstüne koyacağım.
Not: Bu arada 16 gb 4s ve 16 gb s3 neo ne kadar eder? (4s'in orta tuşa biraz sert basmak gerek höparlörlerden birisi bozuk.)
Bu arada 4s"e 500 TL veren var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj, ısınma ve hoparlör ses seviyesi dışında bir sorunu yok gayet güzel bir telefon.

Zenfone 5 bir günü çıkarmıyor. 1 gün dediğim sabah 8 aksam 6. Zenfone 6 'da durum nasıl bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
iphone un bir hoparlörü bozuk demişsin ama eğer altındaki iki alandan birini diyosan onun biri mikrofon biri hoparlör ses çıkmayn yer mikrofon

Zenfone 5'i 4 saatte bir şarj etmem gerekiyor. Oyun oynamıyorum sadece sosyal ağlarda biraz dolaşıyorum. 4 saat geçince bir bakmışım şarj %35. En çok pil tüketen şey ise Android Sistemi. İleri zamanda güncelleme ile düzeltilir diye düşünüyorum ki %45e ulaştığını gördüm android sisteminin. Uzun lafın kısası bence alınır. Zenfone 6'da o sorunun olmadığını söyleyenler var. Taşımak sorun değilse Zenfone 6 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı