Çözüldü Custom ROM Recovery ASUS ZenFone Max Pro M1 telefona PixelExperience yazılımını kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PROguz_2005

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 İşlemci
Kingston Furry (8x2)16 GB RAM
PNY 240 GB SSD + 1TB Kingston NV2 M2 SSD
Asus Dual RX 6600 8gb ekran kartı
GAMEPOWER 500W PSU
Cümleten iyi günler. Ben ASUS ZenFone Max Pro M1 telefonuma PixelExperience ROM kurmak istiyorum. ROM'u ve recovery dosyasını indirdim. Kurulumu, sitesindeki anlatımından pek anlayamadım. YouTube'da hep hint insanların videoları var onlardan da bir şey anlayamadım. Bu konularda bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• Download-and-Install-Pixel-Experience-11-on-Google-Pixel-2-XL-Android-11.jpg
    Download-and-Install-Pixel-Experience-11-on-Google-Pixel-2-XL-Android-11.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
8.1'i kurabilirsin sorun olmaz. Root atman zorunlu değil.

Tamamdır teşekkürler. Şu an telefonun yedeğini alıyorum da :) bir 5-10 dakikaya kadar kuracağım o programı.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam kilidini açtım oradaki gibi yaptım önce o driver yazan yerdekini kurdum sonra Fastboot modunda iken de unlock uygulamasını açtım telefonda press any button to shutdown yazısı çıktı bastım kapandı sonra telefonu tekrar normal olarak başlattım.

Hangi Android sürümünü kurmak istiyorsun?

Android 13 Plus Edition indirmiştim.

Geri
Yukarı