Asus'un Muazzam (!) Teknik Servisi

Xoloth

Kilopat
Makaleler
7
Haziranın 5'inde Asus Cerberus kulaklığımı ses sorunundan dolayı garantiye verdim. Ürünün tamiri tam 1 ay sürdü. Ürünü 5 Temmuzda almaya gittim lakin büyük bir şok oldum. Üzerinde bir çizik bile olmayan ürünümü, kulaklık pedleri parçalanmış, giriş jaki koparılmış hatta dalga geçermiş gibi kopan jakı bantla yapıştırılmış halde buluyorum. Ürünü tabi ki de teslim almadım zaten Vatan Bilgisayarda teslim vermedi. Ürünün para iadesi için Vatan Bilgisayara incelenmesi için yolladım. Evvelsi gün Asustan mesaj geldi. Adamların cevabı şu "Biz sizin ürününüzü karıştırmışız." Böyle bir hata nasıl yapılır hala aklım almıyor. Hayır sıkıntı şurada; iademi hala alamadım ayrıca kulaklığımıda almam söz konusu değil. Sonuçta kırık kulaklığı veren adamdan kulaklığımı geri alacak değilim. Asus bunu ilk defa yapmıyor. Daha önceden garanti kapsamında garantiye yolladığım, 24 inç ekranında siyah dikey çizgi olan monitörüm bana, 21.5 inç ekranında sarı yatay çizgi olarak geliyor. Asusun bu yaptığı resmen rezillik. Ömrüm boyunca bir daha Asus ürünü almam, önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncelemelerde servis konusuna değinebiliriz bundan sonra. Epey şikayet var.
Aynı şey Endeks Bilişim yani Sapphire'nin teknik servisi için de geçerli. Artık pes ettim. En az 5-6 kere coil whine sorunu yüzünden ekran kartımı gönderdim. Hala sorun yok diyorlar. Sağırlar galiba.

hacı benim telefonu yolladım saat 12 de akşam 5 gibi (yeni ekran takılmış bir halde) kargoya verildi bu bayağı iyi bir hız fakat anlaştıkları kargo biraz yavaş bu yaşanılan durum bir istisna gibi ha ama iadenin geri alınmaması evet biraz garip o da vatanın sıkıntısı olabilir

Son düzenleme:
Aslında o kadar kötü değiller annemin Asus Zenfone 6'sı vardı garantiye gitmişti yaklaşık 1 hafta içinde gelmişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı