Ata'mızın İslam görüşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar ön yargılarımızı bırakalım ve adamca tartışalım.
Atatürk İslam'a karşı bir kişi mi yoksa tam tersi mi ?
İnternetten araştırmaya kalksam birçok farklı kaynak var. Hangisine inanacağımı şaşırdım.
Okullar tekrar açılınca ilk iş hocalarıma da soracağım zaten.

Sizin çok güvendiğiniz birisi tarafından duyduğunuz veya doğru olduğuna emin olduğunuz bilgiler var mı ?

Dünya'da Güneş ilk kez Japonya'da doğar ve Japonya'daki üç camiden biri olan Tokyo Camii'ni Atatürk yaptırmıştır. Sadece aklındaki soru işareti kalmasın diye bir örnek. Ve birçok faaliyeti de bulunmuştur İslam ve Müslümanlıkla. Atatürk başta İslam olmak üzere bütün Dinlere saygı gösteren bulunmaz bir liderdir. Belli ki aklını karıştıran beyinsizler vardır ve sen onlara inanma.

Atatürk ateistti ama hiçbir dine laf söylemezdi.

Atatürk başta İslam olmak üzere bütün Dinlere saygı gösteren bulunmaz bir liderdir.
Atanın yolundan giderler ama atanın ne yaptığını bilmezler anca inançla alay edip dururlar.

Ya internete bir girdim araştırmak için, resmen soğudum adamdan. İnanası gelmiyor yani insanın. Çok kötü şeyler yazmışlar.
İnternette Atatürk'ün ateist olduğu ve hatta dini ve namusu olanlar aç kalmaya mahkumdur gibisinden sözlerinin olduğu yazıyor. İnanmadım ve burada bir konu açtım.

Ya internete bir girdim araştırmak için, resmen soğudum adamdan. İnanası gelmiyor yani insanın. Çok kötü şeyler yazmışlar.
İnternette Atatürk'ün ateist olduğu ve hatta dini ve namusu olanlar aç kalmaya mahkumdur gibisinden sözlerinin olduğu yazıyor. İnanmadım ve burada bir konu açtım.

Sana dedim ya beyinsizler var ve sen onlara inanma ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı