Atatürk neden bazı kesimler tarafından sevilmiyor?

Ben kimsenin giyimine, fikirlerine, cinsel yönelimine karışmıyorum. Kimsenin de böyle bir hakkı yok.

Elbette ki hünkarımıza saygı duyuyorum ve seviyorum ama tanrı saymıyorum. Tanrı saysam sizden ne farkım olacak? 🤣
280338: Elbette hünkarımıza saygı duyuyorum, seviyorum.
1662130940503.png

Hünkarımız: Ne dedin, ne dedin?

1662131096236.png

Hünkarımız: Al evladım. Ne dedin ne dedin?

280338: Hünkarımıza seviyorum, saygı duyuyorum.
1662131187561.png

Hünkarımız: Al evladım bu keseyi bugün daha fazla şaklabanlık yapma.

Yalnız artık Suudi Arabistan dahi seküler bir yer oldu. İsrail ile iliskilerini normallestirdi. Hatta bayraklarinda ki Kelime-i Tevhidi dahi kaldiracaklar diye iddia olmuştu.

Ben dalgasına diyorum zaten. Arabistan benim için bir İslam ülkesi değil.

Eki Görüntüle 1504765
Hünkarımız: Ne dedin, ne dedin?

Eki Görüntüle 1504769
Hünkarımız: Al evladım. Ne dedin ne dedin?

280338: Hünkarımıza seviyorum, saygı duyuyorum.
Eki Görüntüle 1504772
Hünkarımız: Al evladım bu keseyi bugün daha fazla şaklabanlık yapma.

Güzel yapmışsın, cidden güldüm.

Üşenmeyip twit dizisini okursanız bu yalan tarih anlatısı ve Atatürk düşmanlığı nasıl körükleniyor anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sebebi basit, Aziz Nesin'in şu sözleri herşeyi açıklıyor: ”Müslümanlar Atatürk'ü sevmezler. Atatürk'ü sevmemekte haklıdırlar. Çünkü Atatürk Müslümanların seveceği hiçbir şey yapmamıştır. Türkiye’de Atatürk’ü sevdiğini söyleyen müslümanlar yalancıdır”

Evet, yaptığı bir çok şey ve bazı inkilapları sebebiyle, bende inançlı samimi bir Müslüman olarak Mustafa Kemal'i sevmiyorum, sevmek zorundada değilim. Geçmiş gitmiş birinin ardından sövüp saymak ne kadar boş ise, herhangi bir şahsı sevmek zorunda bırakılmak yada sevmeyeni saçma sapan yaftalamakta aynı derecede cehalet ve ahmaklık.

Milletimiz belli bir olgunluğa ulaştığında, bu kısır ve boş tartışmalar bitecek.

Geri
Yukarı