Atatürk'ü aşağılayan video hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanları desteklediği partiden kaynaklı gereksiz sperm ilan edemezsin. Parti desteklemek şu dünyada yapılan en geri kafa hareketlerden biridir tabii ki ama bu iş sadece akp ile sınırlandırılmamalı. Milli mücadele ateşini yakan ve cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenlere diyebilirsin ve haklısın onu ben de destekliyorum. Şeriat konusunda da haklısın şeriatla yönetilen ülkelerin durumu ortada ama bunu artık partiler üzerinden lanse etmeyi bırakın.

Evet haklısın, teşekkürler düzeltiyorum.

İnsanları desteklediği partiden kaynaklı gereksiz sperm ilan edemezsin. Parti desteklemek şu dünyada yapılan en geri kafa hareketlerden biridir tabii ki ama bu iş sadece akp ile sınırlandırılmamalı. Milli mücadele ateşini yakan ve cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenlere diyebilirsin ve haklısın onu ben de destekliyorum. Şeriat konusunda da haklısın şeriatla yönetilen ülkelerin durumu ortada ama bunu artık partiler üzerinden lanse etmeyi bırakın.

Akp sözü artık çok klişe kaçıyor bence de. Genel o kitleden bahsedilebilir çünkü sadece akp ile sınırlı değil bu övme mevzusu.

İnsanları desteklediği partiden kaynaklı gereksiz sperm ilan edemezsin. Parti desteklemek şu dünyada yapılan en geri kafa hareketlerden biridir tabii ki ama bu iş sadece AKP ile sınırlandırılmamalı. Milli Mücadele ateşini yakan ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenlere diyebilirsin ve haklısın onu ben de destekliyorum. Şeriat konusunda da haklısın şeriatla yönetilen ülkelerin durumu ortada ama bunu artık partiler üzerinden lanse etmeyi bırakın.
Söylemeye çalıştığınızı anladım hocam fakat artık işler çığrından çıktı. Kimse böyle düşünmüyor, nefret kusuyor herkes haklı olarak. (Parti üzerinden)

Ümit özdağın bu lafları gerçekten şovdu, cringe di. Fakat video aşırı saygısız ve alçakça. Umarım yapan arkadaşa bir yaptırım uygulanır.

Ümit özdağın bu lafları gerçekten şovdu ve cringe di. Fakat video aşırı saygısız ve alçakça. Umarım yapan arkadaşa bir yaptırım uygulanır.

O da doğru ümit özdağnın bu videosu çok cringe duruyor bilerek söylediği çok belli ses tonundan anlaşılıyor videoya alındığını bilmesi.

Çevrem dediğim liseye kadarki arkadaşlarım, düğünlerdeki akrabalarım, komşularım, sanal arkadaşlarım ve birçok etkenden bu duruma sıcak bakmayan kimseleri çok rahat sezebiliyorum bu benim çevrem değil ülkenin genel durumu illaki seçici kişiler sana da denk gelmiştir ailende olmasa okulda olur orada olmasa yakın çevrende olur bu durum bu kadar değişken değil bence.

Benim çevre olarak bahsettiğim kapsam da seninkiyle aynı. Benim arkadaşlarımdan, akrabalarımdan, komşularımdan Atatürk'ü sevmeyen tek bir kişi bile yok. Sen ülkeyi kendi çevrenden ibaret mi sanıyorsun? :D Evet bu durum bu kadar değişken, hatta senin tahmin ettiğinden daha da değişken. Bırak çevreni, farklı bir ilçeye dahi gitsen insanların çok daha farklı fikirlere sahip olduğunu görürsün. Dünya senin etrafında dönmüyor.

@405668 Sen halis misin? AKP, zamanında şeriatçı, demokrasi karşıtı, laiklik dinsizliktir diyen, Türkiye'de tek hakikat yol cihattır kafasındaki cemaatlerle aynı yolu yürümedi mi?

Burada sperm israfı lafını savunduğum düşünülmesin ama cahil insanları cahil kararlarından dolayı özellikle kendine vicdan mastürbasyonu yaparak mağdur konumuna getirmek bir başka cahilliktir.

Akp sözü artık çok klişe kaçıyor bence de. Genel o kitleden bahsedilebilir çünkü sadece akp ile sınırlı değil bu övme mevzusu.
Evet, kesinlikle. Ben CHP'nin yönetimini hiç beğenmem mesela, Mansur Yavaş'ın daha önce ilçe yönetimindeki başarılarından dolayı kazanmasını istedim ki iyi ki de kazanmış. Her partide işini iyi yapan olduğu gibi kötü yapanlar var, tabii yukardan emir alanlar çok, onlara da bir şey dememek lazım, kukla gibi kullanılıyor çoğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı