Aternos güvenilir mi? Özel eklenti kurulur mu? Deneyimleriniz nasıl?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Benim kendi eklentim ve haritam var. Daha önce para ödeyip sunucu kiralamıştım. Artık bıraktım. Aternos üzerinde sunucu açacağımı varsayalım. Aşağıdaki soruları sormak istiyorum.

1. Aternos güvenliği iyi mi? Yönetim kaynaklı olması dışında çalınma durumu olabilir mi?
2. Kendi sunucum için geliştirdiğim private yani özel eklentim var. Ayrıca haritam var. Bunları kullansam çalınır mı veya Aternos ekibi bir şey yapar mı?
3. Aternos, sunucuyu bir anda ortadan kaldırabilir mi?
4. Sunucuya farklı kaynaklar tarafından saldırı olduğu takdirde Aternos, kurduğumuz sunucuyu engeller mi?
5. Sizin deneyimleriniz nasıl? Ek bilgi vermek ister misiniz?

Amacım arkadaşlar arasında oynamak. Hem para ödediğimiz sunucu da çok iyi performansa sahip değildi ki. Ne fark olacak? 🧐
Daha önce hangi firmaları tercih ettiniz?

Daha önce hangi firmaları tercih ettiniz?
Söylemesem daha iyi olur, reklama girer ve firmada çalışan ekip görebilir.

Makinelerde sık sık kesintiler oluyordu, diğer kullanıcılar da şikayetçiydi. Firma, ucuza hizmet vermek için ucuz bir veri merkezini tercih etmişti. Sonradan hatalarını anladılar ve değişim yaptılar.

Söylemesem daha iyi olur, reklama girer ve firmada çalışan ekip görebilir.

Makinelerde sık sık kesintiler oluyordu, diğer kullanıcılar da şikayetçiydi. Firma, ucuza hizmet vermek için ucuz bir veri merkezini tercih etmişti. Sonradan hatalarını anladılar ve değişim yaptılar.
Tahmin edebiliyorum (gibi).

Senin böyle bir durumun yoksa bize açıklayabilirsin. Ben bilgi vermemekten yanayım, çünkü onlarla uzun süre çalıştım. Beni tanıyorlar.

Şu ana kadar kullandığım firmalardan memnun kaldım. Minecraft hostinginde. Araştırmak çok önemli. İnciğine cinciğine kadar incelemek lazım firmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı