Aternos güvenilir mi? Özel eklenti kurulur mu? Deneyimleriniz nasıl?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Benim kendi eklentim ve haritam var. Daha önce para ödeyip sunucu kiralamıştım. Artık bıraktım. Aternos üzerinde sunucu açacağımı varsayalım. Aşağıdaki soruları sormak istiyorum.

1. Aternos güvenliği iyi mi? Yönetim kaynaklı olması dışında çalınma durumu olabilir mi?
2. Kendi sunucum için geliştirdiğim private yani özel eklentim var. Ayrıca haritam var. Bunları kullansam çalınır mı veya Aternos ekibi bir şey yapar mı?
3. Aternos, sunucuyu bir anda ortadan kaldırabilir mi?
4. Sunucuya farklı kaynaklar tarafından saldırı olduğu takdirde Aternos, kurduğumuz sunucuyu engeller mi?
5. Sizin deneyimleriniz nasıl? Ek bilgi vermek ister misiniz?

1. Aternos güvenliği iyi mi? Yönetim kaynaklı olması dışında çalınma durumu olabilir mi?

Aternos'un güvenli olduğunu kısmen düşünüyorum ama yönetim kaynaklı bir çalınma olmaz diye düşünüyorum, lakin server güvenliği konusunda pek iyi değil, sunucumuza 2 tane tanımadığımız kişiler girip kendilerine operatör yetkisi verip sunucuyu çökertmişlerdi.

Benim kendi eklentim ve haritam var. Daha önce para ödeyip sunucu kiralamıştım. Artık bıraktım. Aternos üzerinde sunucu açacağımı varsayalım. Aşağıdaki soruları sormak istiyorum.

2. Kendi sunucum için geliştirdiğim private yani özel eklentim var. Ayrıca haritam var. Bunları kullansam çalınır mı veya Aternos ekibi bir şey yapar mı?
4. Sunucuya farklı kaynaklar tarafından saldırı olduğu takdirde Aternos, kurduğumuz sunucuyu engeller mi?
5. Sizin deneyimleriniz nasıl? Ek bilgi vermek ister misiniz?
Kendi plugininizi eklemiyorsunuz arkadaşlarınızla oynayacaksanız açın sadece.

2. kendi sunucum için geliştirdiğim private yani özel eklentim var. Ayrıca haritam var. Bunları kullansam çalınır mı veya Aternos ekibi bir şey yapar mı?
4. sunucuya farklı kaynaklar tarafından saldırı olduğu takdirde Aternos, kurduğumuz sunucuyu engeller mi?
5. sizin deneyimleriniz nasıl? Ek bilgi vermek ister misiniz?

3 senedir kullanıyorum bir sıkıntısı yok bilgi hırsızlığı vs modlu da oluyor ama arada lag problemi olabiliyor.

Aternos'un güvenli olduğunu düşünmüyorum ama yönetim kaynaklı bir çalınma olmaz diye düşünüyorum, lakin server güvenliği konusunda kötü, sunucumuza 2 tane tanımadığımız kişiler girip kendilerine operatör yetkisi verip sunucuyu çökertmişlerdi.

Beyaz listeyi açar iseniz böyle bir durum yaşamazsınız ayrıca hiç başıma gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı