Aternos güvenilir mi? Özel eklenti kurulur mu? Deneyimleriniz nasıl?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Benim kendi eklentim ve haritam var. Daha önce para ödeyip sunucu kiralamıştım. Artık bıraktım. Aternos üzerinde sunucu açacağımı varsayalım. Aşağıdaki soruları sormak istiyorum.

1. Aternos güvenliği iyi mi? Yönetim kaynaklı olması dışında çalınma durumu olabilir mi?
2. Kendi sunucum için geliştirdiğim private yani özel eklentim var. Ayrıca haritam var. Bunları kullansam çalınır mı veya Aternos ekibi bir şey yapar mı?
3. Aternos, sunucuyu bir anda ortadan kaldırabilir mi?
4. Sunucuya farklı kaynaklar tarafından saldırı olduğu takdirde Aternos, kurduğumuz sunucuyu engeller mi?
5. Sizin deneyimleriniz nasıl? Ek bilgi vermek ister misiniz?

O anlamda demedim. Aternos sunucuyu yasaklar mı?

Eki Görüntüle 1685311

Hmm, 26 mesaj 27 görüntülenme.

Peki ya bot, ara sıra hareket etse ve mesaj yazsa? :)

Hayır ama VPN uyarısı vermiyor.
O zaman atmaz diye düşünüyorum oyundan. Eğer yasaklanır diye düşünüyorsan sunucu yedeği alabilirsin. Başka swye aktarılır mı bilemiyorum.

Aternosa dışarıdan yükleme yapılamaz. Aternos ücretsiz sağlayıcı olduğu için performans düşüklüğü yaşarsınız. Evet sunucuya bot atarak AFK bırakabilirsiniz. AFK'den atmayı kapatmak için eklentiler bulunmaktadır. Ancak sunucu belli bir saatten sonra kendini kapatıyor diye biliyorum. Ancak bunları düşünmek yerine, eğer arkadaşların ile oynayacaksan veya eklentini test edeceksen kendi bilgisyarında bir sunucu açabilirsin.

Benim deneyimlerime gelecek olursak, alternatifini çok. Kullanıcısı da çok, bu yüzden çok lag sorunu var.

Aternos'a dışarıdan yükleme yapılamaz.

Aternos ücretsiz sağlayıcı olduğu için performans düşüklüğü yaşarsınız.

Evet sunucuya bot atarak AFK bırakabilirsiniz. AFK'den atmayı kapatmak için eklentiler bulunmaktadır. Ancak sunucu belli bir saatten sonra kendini kapatıyor diye biliyorum.

Ancak bunları düşünmek yerine, eğer arkadaşların ile oynayacaksan veya eklentini test edeceksen kendi bilgisayarında bir sunucu açabilirsin.
Amacım arkadaşlar arasında oynamak. Hem para ödediğimiz sunucu da çok iyi performansa sahip değildi ki. Ne fark olacak? 🧐

1677600763304.png

Nasıl görüntülenme ve mesajlaşmayı 1 farkla bırakmayı başarıyorsunuz? Hayret ediyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı