Athlon 3000G, 1050 Ti besler mi?

Biliyorum çok şahane oyun, izlerken çok etkilenmiştim hikaye ile pek bir bilgim yok nasipte varsa 1050Ti aldığım zaman oynarım inşallah.
Hikaye anlatmaksızın, ne olduğunu idrak edeceğin bir incelemem var, oku istersen;

Hikaye anlatmaksızın, ne olduğunu idrak edeceğin bir incelemem var, oku istersen;
Ellerine sağlık hocam. Emek vermişsiniz çok.

Biliyorum çok şahane oyun, izlerken çok etkilenmiştim hikaye ile pek bir bilgim yok nasipte varsa 1050 Ti aldığım zaman oynarım inşallah.

Anladım hocam, bende size önerebilirim. Yakuza serisi!

Öneri için teşekkürler, önerinizi dikkate alacağım fakat şu an Hitman & Witcher 3 oynuyorum bittiği zaman alacağım.
Tüm para ETS DLC'lere gitti (ProMods)
Save 75% on A Plague Tale: Innocence on Steam Oyun bu hocam.

Öneri için teşekkürler, önerinizi dikkate alacağım fakat şu an Hitman & Witcher 3 oynuyorum bittiği zaman alacağım.
Tüm para ETS DLC'lere gitti (ProMods)
Save 75% on A Plague Tale: Innocence on Steam Oyun bu hocam.
Rica ederim hocam, Yakuza serisi'de Japon mafyalarını konu almaktadır. Ayrıca hocam DLC leri çok dert etmeyin zevki öyle çıkar oyunun ama yani biraz da masraflı :D. A Plague Tale'nin oynanış videosunu izlemiştim çok az. Umarım oynamak nasip olur.

Hocam bende önerieyim bir oyun şahsen bağımlıyım oyuna The Walking Dead aşırı sarıyor ve hikayeside güzel öneririrm.

Yeni konular

Geri
Yukarı