Athlon x4 840 R7 265 oyun performansı

Hocam ben x4 860k+r7 370 kombinasyonu yapmak istiyorum. Sizin aldığınız performansı alır mıyım 1600x900 çözünürlükte?
Benden biraz daha fazla fps alırsınız. İşlemcinin overclock desteği var 4.2 veya 4.4 Ghz yaptığın zaman çok güzel olur

Overclock ile uğraşmak istemiyorum stok soğutucu kullanıcam. Kafamı karıştıran olan ne kadar daha bu işlemci oyunları kaldırır. Yani h1z1 cs go tarzı çok sistem istemeyen oyunlar oynuyorum Pentium G4400 le mi kursam diye aklım karıştı.

Pentium G4400, x4 860k dan daha performanslı. Ama öyle aralarında çok fazla fark yok, oyundan oyuna değişmek üzere 5-7 fps kadar.

Pentium G4400, x4 860k dan daha performanslı. Ama öyle aralarında çok fazla fark yok, oyundan oyuna değişmek üzere 5-7 fps kadar.
860k almaya karar verdim hocam. G4400 çift çekirdek olduğu için içime sinmedi upgrade te yapmam büyük ihtimalle. Fakat hangi ekran kartını kullanacağım konusunda emin değilim bununla ilgili konu açtım zaten.

Bende bu işlemciden almayı düşünüyorum. Kafama takılan sonru car r7 265 alıp bidaha uzun süre sıkıntı yasatırmı yasatmazmı ?

World of Tanks'ı test edebilme şansınız nedir acaba ? Ben de benzeri bir sistem kurmayı planlıyorum da.

World of Tanks'ı test edebilme şansınız nedir acaba ? Ben de benzeri bir sistem kurmayı planlıyorum da.
Eğer yanlış hatırlamıyorsam AMD işlemciler WoT ile uyumsuzdu. Ne kadar güçlü işlemci kullanırsanız da ayarları fazla arttıramıyorsunuz

İnternette birkaç oynanış videosu var ama tarihleri eski, referans alamıyorum. O yüzden sordum, performans olarak dediğiniz gibi işlemciye çok yükleniyor ama gene de bir bakmak lazım.

İnternette birkaç oynanış videosu var ama tarihleri eski, referans alamıyorum. O yüzden sordum, performans olarak dediğiniz gibi işlemciye çok yükleniyor ama gene de bir bakmak lazım.
Geç gördüğüm için özür dilerim, ama özet olarak çimen grafikleri ile gölgeleri 3.seviyeye getirince 45-50 arası fps alıyorum 1366x768 de. Yakın zamanda video çekip yükleyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…