Athlon-X4-860K Sistem

Daha fazla  
Ben daha genç bir kardeşiniz olarak komple bir PC topladım. Bazı teknoloji kanallarından da yardım aldım. Ilk kez PC topladığımdan sıkıntı olur mu merak ediyorum.

Sistem: Bir teknoloji kanalından aldım sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yazdım.)

https://www.itopya.com/Donanimarsiv...560-Pulse-8GB-RAM-1TB-Disk-Gaming-Bilgisayar/

Monitör: BenQ-RL2240he 1 ms Oyuncu Monitör

Diğer bileşenler:

Everest SGM k-77 (Klavye+mouse+Hoparlor+Kulaklık Set)
Windows 10 Pro

Ben bu bileşenleri aldığım zaman bilgisayarı sıkıntısız sanki hazır bir PC almış gibi kullanabilir miyim almam gereken başka bileşenler var mı? Belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleriye dönük olarak bu sistem hiç mantıklı değil. Bütçeni biraz daha arttırarak 4560 ve 1050 Tİ DDR4 sistem daha mantıklı. Everest ürünleri ise kapından içeri bile sokma, Everest pişmanlıktır. Büyük ihtimal ile Windows deneme sürümü kurularak gönderirler.

Son düzenleme:
Donanım Arşivi'nin F/P sistemleri iyi oluyor da arkadaş o da bir yere kadar artık. Şu dönemde sinekten yağ çıkaracağız diye DDR3'e geri dönmenin bir mantığı yok. Oyunları 60 FPS'de oynamaya kalksak işlemci buna engel olup darboğaz yapacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı