Athlon X4 860k ve R9 285 Darboğaz

Dediğinizde olabilir ancak Hepsiburada da kalitesiz bir firma değil. Elinizde daha iyi optimize edilmiş bir oyun var mı? Varsa birde onla dener misiniz?

Denetim Masası > Güç seçenekleri > Yüksek Performans'a alıp birde öyle deneyebilir misiniz? ( Genelde Laptop'larda işe yarıyordu. )

Son düzenleme:
Sırf 4 çekirdekli diye x4 860k almaya ikna etmeye çalışıyorlar insanları, tek çekirdek performansı önemli oyunlarda ve AMD bu konuda yetersiz kalıyor.

X4 860k küçümsenecek kadar güçsüz değil ama abartılacak kadar güçlüde değil. En fazla Gtx 750 ti ile kullanılmalı. O ekran kartının hakkı i5 4460 4590 felan.

Bu ay sonu intel işlemci almayı düşünüyorum. i5 4590 alabilirim. Bütçeme bağlı yetmez ise i3 4160 almayı düşünüyorum sanırım oda işimi görür.

Valla bilemedim ki çok kararsız kaldım. Kafamda deli sorular şuan :)

Ek olarak korsanla pek alakasi yok gibi hocam far cry 4 de korsan denemek icin indirdim. Baya akici oynadim. İslemcide bir sikinti var. mesela 3000 tl sistem toplamada technopat i5 4590 r9 285 ile crysis 3 u ultra ayarlarda akici bir sekilde oynuyor. Bende bir i5 4590 almayi dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı