Athlon X4 950 ve GT 1030 Sistemin Oyun Performansı Nasıldır?

Daskados

Decapat
AMD Athlon x4 950
Gigabyte A320m
Hi-Level 8 GB 2133 MHz
MSI GT 1030 2 GB
WD Blue 1 TB
Hiper k-740 350 watt
Hiper ps-35 350 watt

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiper kasa veya PSU tavsiye etmiyorum. Daha bilindik ve kaliteli markalara yönelin, sistemi riske atmayın.

Hi-Level marka RAM'de tavsiye etmem. Aynı şekilde daha bilindik ve kaliteli markalara yönelin.

B350 serisi anakart alırsanız O.C etme imkanınız da olacaktır. X4 950 O.C etmeye oldukça müsait bir işlemcidir. Ayrıca ilerde Ryzen serisine geçerseniz faydasını da görürsünüz.

RAM'in MHz'i X4 950 için önemli olmasa da Ryzen serisi işlemciler için önemli. İlerde Ryzen serisine geçtiğinizde yüksek MHz'li RAM'e sahip olmanız daha iyi olacağı için baştan RAM'i yüksek tutun. En azından 2666MHz öneririm.

Sistemdeki hataları düzelttiğimize göre sorunuza gelelim. X4 950 ve GT 1030'un performansı hakkında bir şey söyleyemem çünkü sizin sistemden ne kadar bir performans beklediğinizi bilmiyorum.

Bana göre gayet iyi bir ikili ve performansı da yerinde ama bir başkası için yeterli olmayabilir. Youtube'daki oyun testlerine bakarak kendiniz karar verin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı