Athlon X4 sistemde Blender'dan render yapılır mı?

esadtetik

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, ben sistemim bu Blender üzerinden render alacağım. 800x600 çözünürlükte render yapabilir mi bilgisayar?

• GeForce 210 1 GB.
  • 4 GB RAM.
  • AMD Athlon X4 2.80GHz
  • 400GB hard disk.

Kibarca anlatacak olursak, hayır yapamazsınız büyük ihtimal. Sisteminiz eski programı açsanız bile çok zorlanırsınız yapmakta. Ben de patatesten farksız bir sisteme sahibim 6 ay önce falan denemiştim. Program kendine zor geliyordu. Büyük ihtimal sizde de böyle sorunlar olur. Deneyip de görmeniz daha doğru olur bence. Kötü bilgisayarı olup yapmayı becerenler var. Bir şansınızı deneyin bence :) Bu arada Allah inşallah sana da bana da ve gerçekten ihtiyacı olan herkese iyi bilgisayar nasip eder.

Sende kendi haline üzül.

Dostum konuşma şunlarla ergen ergen davranışlarıyla millete laf atıyor gördüm mesajlarını hepsinde millete sert cevaplar veriyor takma.
Sende kendi haline üzül.
Şikayet etmeyi düşünüyorum
Kibarca anlatacak olursak, hayır yapamazsınız büyük ihtimal. Sisteminiz eski programı açsanız bile çok zorlanırsınız yapmakta. Ben de patatesten farksız bir sisteme sahibim 6 ay önce falan denemiştim. Program kendine zor geliyordu. Büyük ihtimal sizde de böyle sorunlar olur. Deneyip de görmeniz daha doğru olur bence. Kötü bilgisayarı olup yapmayı becerenler var. Bir şansınızı deneyin bence :) bu arada Allah inşallah sana da bana da ve gerçekten ihtiyacı olan herkese iyi bilgisayar nasip eder.

Teşekkür ederim Mehmet bey çok kibarsınız 😁

Bir mesajı şikayet etmek için "Rapor" bölümünü kullanabilirsin. Şimdiden iyi şanslar diliyorum.

Selam, ben sistemim bu Blender üzerinden render alacağım. 800x600 çözünürlükte render yapabilir mi bilgisayar?

• GeForce 210 1 GB.
  • 4 GB RAM.
  • AMD Athlon X4 2.80GHz
  • 400GB hard disk.

Hocam ben yapılır diye biliyorum kaynak: Steam.
sistem gereksinimleri
  • İşletim sistemi: Windows Vista.
  • İşlemci: Intel Core i3.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • Ekran kartı: 1GB VRAM, OpenGL 3.3.
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan.

Geri
Yukarı