ATI HD 6470M sürücü problemi

Roku

Hectopat
Recep abi şu konudan geldim buraya ben de. Benim de problemim var ekran kartı ile alakalı. Benim problemim de önceden yoktu birkaç format sonra olmaya başladı. Bende de aynı makina var FreeDOS olarak almıştım. Sürücüleri Dell'in sitesinden indirip kurdum problem çıkmadı. Ama dediğim gibi birkaç format sonra aynı sürücüleri kurmaya başladığımda ekran kartında problem yaşadım. En azından League of Legends oynarken bile en düşük ayarlarda, benchmark modunda 15-20 fps arasını dahi gördüm. Oysa düzgün çalışıyorken bütün ayarlar yüksekte hiçbir şekilde FPS düşmeden oynayabiliyordum. Şimdi indiriyorum bu sürücüleri sence problemim giderilmiş olur mu? Ek bir önerin, tavsiyen var mı? Sağ ol şimdiden.model: DELL n4050

Sürücüyü indirip denedim, eskisinden daha iyi performans veriyor ama ilk zamanki aldığım performansı alamıyorum maalesef. Dell ile mi iletişime geçsem?

Onboard ekran kartını kullanıyor olabilirsin. Bu BIOS'dan da kaynaklanıyor olabilir, oyunun ayarından da kaynaklanıyor olabilir. O oyunda böyle bir ayar var mı bilmiyorum ben.

Bilgisayarı başlatırken BIOS menüsüne girip hangi grafik kartının aktif olduğuna bakar mısın ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı