Atikmpag.sys Mavi Ekran Hatası

sinyorenes

Centipat
Yer
Muğla/Milas
Sistemim:
  • İşlemci: AMD A6-3420M APU with Radeon(tm) HD Graphics (4 CPUs), 1.50GHz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7400M Series
  • İşletim Sistemi: Windows7 Home Basic 64 Bit
  • Sistem Modeli: 305E4A/305E5A/305E7A
  • BIOS: AMIBIOS Version 02QR.ME22.20120103.SKK
  • DirectX Sürümü: DirectX 11

Arkadaşlar, ben bir tane daha konu açmıştım. Orada da aynı hata vardı ancak bir tane sürücü bulup indirdim, bilgisayar sorunsuz çalışıyor tarayıcıda falan ama oyun açarken falan kapanıp bu hatayı veriyor.

Windows 8.1 geçer misiniz? Windows 7 kullandığınız sürece pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum ve ekran kartının sorunlu olduğunu düşünüyorum.
Pekâlâ hocam, geçeceğim. Ekran kartı sorunluysa ben browser oyunu falan nasıl oynayabiliyorum ki? Bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın

Evet hocam yani video falan izlerken veya browser oyunu oynarken vermiyor ama böyle oyunlara girince veriyor, zaten bilgisayarım ısınıyor bayağı.

Ekran kartında arıza olabilir. Şuradan test eder misin?

Ekran kartında arıza olabilir. Şuradan test eder misin?

Hocam ben bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum ya, baktım da bulamadım kısaca açıklayabilir misiniz?
Hocam ben bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum ya, baktım da bulamadım kısaca açıklayabilir misiniz?
@Enes3078 @Tek7HackDedi Hocam ilginiz için teşekkürler, sorun çözülmeyecek gibi. Sizi de yormayalım. Yeniden teşekkürler düşünmenize bile minnettarım.. İyi geceler.

@Enes3078 @Tek7HackDedi hocam ilginiz için teşekkürler, sorun çözülmeyecek gibi. Sizi de yormayalım. Yeniden teşekkürler düşünmenize bile minnettarım. İyi geceler.

Dediğimiz gibi donanımsal bir sorun var bence.

Teknik servise ya da var ise garantiye gönderebilirsin.

İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı